fbpx
Життя

Найкраща подруга моєї тітки роками є коханкою її чоловіка. Я знаю, що вони регулярно зустрічаються. Тітка завжди сумна, каже, що чоловік холодний до неї. Як я маю далі поступити?

Моя тітка вийшла заміж за Степана, коли їй було вісімнадцять років. Він із багатодітної сім’ї, один хлопець у родині. Мав пʼятеро сестер.

Ріс у колі дівчат, дуже добрий хлопець, тато був лісником. То ж і свого єдиного сина віддав на навчання, щоб той продовжив його справу.

Так і сталося. Коли старий вийшов на пенсію, Степан уже закінчив училище, і став на заміну батьку.

Ліс любив із малечку, то ж ця робота стала сенсом усього життя.

Мою тітку засватали, як переказувала бабуся, вона не хотіла йти за нього. Але в ті часи, син лісника, із доброї родини, тож батьки переконали дівчину іти за нелюба.

Але ви знаєте, спільні роки, спільні діти. І в горі, і в радості ця пара притерлася. Побудували дім. Він був ґазда, вона теж і працювала, і в хаті і на городі і зарплату добру мала.

То ж так минали роки.

У тітки є найкраща подружка, він юних літ вони всюди разом. І дівочили вкупі. І приблизно в один час заміж виходили. Дітей хрестили, кумами стали.

Я думаю то напевно сталося так, що Степан почав ходити до найкращої подруги моєї тітки, бо все його сімейне життя вона десь була поруч.

Він звик, що вона є. А та заманила до ліжка чоловіка. І почалось.

Я бачила як вони їхали в машині, бачила як вона його манила. А він ішов.

І йде до сих пір. Вони зустрічаються в школі, бо вона зараз є вчителем, і має ключі від школи. Я бачу як вона його туди заманює. А він біжить.

Читайте також: Донька Людмили не підтримує благородні вчинки матері і вважає, що рідна сестра просто використовує її

Якщо я розкажу тітці, що її найближча подруга спить з її чоловіком, тоді зруйную все життя жінці.

А якщо і надалі мовчатиму, то моя тітка ніколи не дізнається, чому чоловік став холодний до неї. І вона залишиться зраджена і сумна. Що робити?

Я не хочу нікому робити боляче.

Автор: Mavkа

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page