Найнеприступніші, норовливі, недоступні жінки за знаком Зодіаку

Представниці яких знаків Зодіаку відрізняються недоступністю та норовливістю? Увага, лідери .

Жінка Риби 3 місце

Не захоче Риба бути звабленою, хоч із шкіри он виліз, не звабиш її. Зате вона може створити видимість, що «попалася на гачок», у що свято повірить чоловік. Насправді вона вибирає партнера та майстерно маніпулює їм.

Жінки Риби воліють сильну стать тримати на певній дистанції. Вони без розуму від залицянь та взяття «неприступного бастіону». Так що залицяльникам, що наважилися фліртувати з Рибою, доведеться щодня брати її на абордаж, використовуючи всі знаки уваги.

Жінка Лев 2 місце

Гордість у Левиць у крові. Чоловікові, що поклав око на Левицю, доведеться працювати в поті чола. Така жінка нізащо не здається. За своєї надмірної норовливості жінки Левиці благоговіють перед гарними залицяннями.

Доведеться докласти неймовірних зусиль, щоб звалився бастіон, зведений Левицею. Але заслужити кохання жінки Лев рекомендується, це окупиться сторицею, оскільки вони чудові партнерки.

Жінка Козеріг 1 місце

У норовливості жінкам Козерогам рівних немає. Якщо вона не дозріє для створення сім’ї, ви її нізащо не переконаєте. З неймовірним скрипом вона піддається підкоренню, а все тому, що догодити Козерогу складно.

Більшість представниць цього знаку Зодіаку на перше місце ставлять свою кар’єру, якщо на порядку денному квартальний звіт або пуск першої лінії! Потім Козероги жінки баловані, перебирають шанувальниками, як деякі харчами. Такі високі планки до наречених ставлять лише вони.