fbpx
Життя

Найобразливіший знак Зодіаку

Звичайно на те, наскільки людина вразлива, впливає величезна кількість факторів, серед яких знак Зодіаку, швидше за все, не на першому місці. Але все-таки цікаво, народження під якими сузір’ям зумовлює підвищену чутливість і вразливість людини.

Якщо складати рейтинг найбільш вразливих знаків Зодіаку, на першому місці, поза сумнівом, виявиться Рак. У нього настільки ніжна вразлива душа, що оточуючим потрібно проявити незвичайне почуття такту і чуйність для того, щоб не образити Рака.

Взагалі знаки водної стихії, до яких відносяться крім Рака Скорпіон і Риби мають, як правило, дуже тонку душевну організацію. Їх легко поранити. Але на відміну від Рака і Риб, Скорпіони дуже мстиві. Відповідна реакція Скорпіона може проявитися не відразу, іноді через кілька років, коли кривдник вже забув, через що вийшла сварка.

Своєрідно ображається Овен. Взагалі-то йому не можна дорікнути в підвищеній чутливості, тому робить він це рідко, але, як кажуть, влучно. Вибуховою характер Овна моментально змушує кривдника пошкодувати про сказане чи зроблене. Але Овен остигає так само швидко як вибухає, найчастіше продовжуючи спілкування як ні в чому не бувало.

Льва найбільше ображає неувага, зневага або навіть повне заперечення до їх безперечних достоїнств. Покаранням кривдникові зазвичай служить ігнорування його існування. Але за більш серйозну провину покаранням можуть бути проблеми на роботі, зіпсоване громадську думку, так як у Льва часто бувають хороші зв’язки.

Стрілець, будучи знаком вогненним, бурхливо реагує на образу, влаштовуючи кривдникові довгі нотації з «розбором польотів», які не кожен в змозі витримати без шкоди для психіки.

«Земні» знаки – Діву, Козерога, Тельця образити практично неможливо. Якщо це все ж таки трапляється, образа дуже скоро переходить з емоційної області в раціональну. Представники цих знаків зазвичай сприймають поведінку оточуючих як належне, сприймаючи світ таким, яким він є.

Тому, потрапляючи в неприємну для себе ситуацію, просто роблять відповідні висновки щодо кривдника. Надалі він може бути підданий впливу адекватних заходів у відповідь.

Люди, народжені під знаками Терезів, Близнюків, Водолія, тобто знаками повітряної стихії, не дивлячись на легкість в спілкуванні, образливі. Крім того, з цих трьох знаків зодіаку тільки Ваги не можна дорікнути в злопам’ятності.

Читайте також: 5 речей, які чоловік чекає від жінки в першу ніч

Джерело.

You cannot copy content of this page