fbpx

Найпоширеніші способи очистити дім від поганої енергетики

Ви днями плачете в подушку і все більше впадаєте в депресію? Можливо, проблема криється не всередині вас. Просто у вас вдома погана енергетика!

Не спробувавши щось змінити, не дізнаєтеся, чи це правда, а тому в даній статті розкриємо 5 кращих способів очищення енергетики вашого житла.

Оновіть інтер’єр
Будь-яке оновлення символізує щось нове, чисте і незвідане, а тому вирішивши почистити енергетику в будинку, варто почати з ремонту. До того ж, ремонт – це взаємодія з коханою людиною, яка допомагає перевірити міцність стосунків.

У вас з’являться нові теми для обговорення, ви станете більше спілкуватися, навчитеся домовлятися і йти на поступки. Не сумнівайтеся, до закінчення ремонту ви здивуєтеся, наскільки змінилося ваше ставлення одне до одного. І навіть якщо ви не готові до глобальних змін, просто переставте меблі і оновіть шпалери. У вашому будинку обов’язково стане затишніше, а на душі світліше.

Зробіть генеральне прибирання
Не наважуєтеся на глобальні зміни? Тоді найкращий спосіб – навести вдома ідеальний порядок. Спробуйте викинути старе взуття, винести непотрібний мотлох або знайти речам відповідне застосування. У більшості людей генеральне прибирання асоціюється з оновленням і очищенням, а значить це непоганий спосіб наповнити будинок новою, чистою енергією.

До речі, таким прибиранням варто зайнятися разом з коханою людиною. Це дозволить згадати старі добрі часи, обговорити речі, які викликали у вас приємні емоції, перегорнути фотоальбом і оновити свої почуття.

Заведіть кімнатні рослини
Генеральне прибирання має одну чудову властивість – звільняються захаращені місця, на які ви давно не звертали уваги, і звільняються полиці для нових, цікавих рішень.

Однією із них можуть стати кімнатні рослини. Вони радують око і покращують візуальне сприйняття приміщення, наповнюючи його живою енергією. Рослини поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень, а отже, несуть здоров’я та покращують настрій. У такому будинку приємно відпочивати і займатися медитацією, а значить, вирішивши очистити енергетику в будинку, без зеленої флори просто не обійтися.

Повісьте дзвіночок
Напевно вам доводилося відчувати на собі гнітючий тиск присутності в будинку чужої енергетики, «дyху» колишніх власників. Відновити енергетику в цьому випадку одним провітрюванням приміщення не вийде. Але все зміниться, якщо повісити над вхідними дверима дзвіночок. Існує повір’я, що він проганяє злих дyхів і захищає будинок від нeчиcтої сили.

Злегка подзвонюючи дзвіночком, пройдіться по будинку, не забувши заглянути в самі затишні куточки – комори і антресолі. Задзвоніть ним поряд з дзеркалами і перед вікнами, в кожному кутку будинку, а потім повісьте його над вхідними дверима. Дуже скоро ви помітите, що у вашому помешканні стало спокійно і затишно.

До речі, на погану енергетику в будинку аналогічним чином діють свічки. Просто пройдіться із запаленою свічкою по потаємних куточках житла, охопивши всі дзеркала. Будьте впевнені, це позбавить будинок від негативної енергії.

Читайте також: Чистка сіллю від негативу: позбавляємося від невезіння і проблем

Використовуйте сіль
Солі з давніх часів віддавалися мaгiчні властивості, а точніше, здатність поглинати негативну енергію. Щоб скористатися цим засобом, розведіть в теплій воді жменю солі і промийте таким розчином стіни, стелі, підлоги і присутні в будинку предмети. Через добу знову проведіть прибирання – змийте соляний розчин, вилийте брудну воду, а ганчірки закопайте подалі від будинку.

Окрім прибирання, насипте сіль в блюдця і поставте по одному блюдечку в кожній кімнаті, а через 2-3 дні закопайте сіль разом з посудом, подалі від житла.

Джерело.

You cannot copy content of this page