fbpx

Найпотужніший день здійснення мрій: що обов’язково слід зробити 20 березня

День весняного рівнодення має потужну енepгетичну силу, все, про що ми побажаємо, здійсниться. Не пропустіть мaгiчний день і дізнайтеся, як правильно загадати бажання, щоб воно здійснилося.

20 березня 2018 року – день, що володіє колосальною силою, який можна використовувати для виконання найзаповітніших бажань. В астрології день весняного рівнодення – завжди особливий, сильний, потужний старт в майбутнє, коли співпраця з енepгією Всесвіту дуже швидко приносить свої плоди. Спеціальні ритyали допоможуть вам отримати підтримку Космосу і чекати здійснення мрій.

Важливі нюанси техніки виконання бажань

Сидіть наодинці і в тиші зі своїми думками. Важливо, щоб під час ритyалу вас ніхто не відволікав і не заважав.

Запаліть свічку (краще червоного кольору).

Приготуйте ручку (краще з червоною пастою або червоний фломастер) і аркуш паперу – бажання важливо записати тільки від руки!

Продумайте найзаповітніші 9 бажань – це мaгiчне число. І запишіть їх на аркуші паперу красивим, розбірливим почерком.

Виклавши свої мрії на папері, прочитайте їх вголос. Промовляючи кожне бажання, не поспішайте, уявляйте собі цю подію в думках, образно, як ніби вона вже відбулася.

Залиште на столі аркуш паперу з бажаннями і запалену свічку в свічнику. Свічка повинна догоріти до кінця (вам не обов’язково весь час, поки горить свічка бути біля списку бажань). Ритyал вважається завершеним, коли догорить полум’я свічки.

Список покладіть в затишне місце, щоб його ніхто не побачив, і бережіть до наступного весняного рівнодення.

Читайте також: Сьогодні іменини Олени та Альони: історія та привітання

Період весняного рівнодення дуже вдалий для створення власної карти бажань – колаж з малюнків або фотографій на великому аркуші паперу ваших цілей та мрій.

Джерело.

You cannot copy content of this page