Найсприятливіший день в році: що потрібно зробити жінкам 18 квітня

Відповідно до індійської ведичної астрології 18 квітня небесні світила розташовуються в зоні своєї максимальної сили і впливають своєю енергією на все живе. Не можна упустити такий сприятливий шанс! Дізнайтеся, для чого ідеально підходить завтрашній день.

Як би там не було, людина завжди шукає кращі можливості для реалізації своїх планів : хтось вірить в прикмети, хтось довіряє гороскопам, хтось власній інтуїції.

Ведична астрологія Джйотиш звертає нашу увагу на те, що 18 квітня одночасно Сонце і Місяць знаходяться в стані своєї максимальної сили, тому цей день вважається одним з найсприятливіших в році для здійснення будь-яких справ, починання будь-яких заходів, ідеальний час для початку і реалізації всього нового. Згідно з індійським вченням все, що буде закладено в цей день, буде мати сприятливий продовження і довговічний успішний результат.

18 квітня сприятливий день для реалізації будь-яких задумів, особливо тих, які давно заплановані, але постійно відкладалися з якихось причин.

Сонце і Місяць – небесні світила, енергетичні Батько і Мати, усувають будь-які перешкоди і несприятливі впливу в цей день. Згідно ведам, в цей день сили кожна людина знаходиться під сильною підтримкою і благословенням Небес, тому всі благі справи будуть реалізовуватися з максимальною удачею.

Читайте також: Гризти насіння смepтeльно нeбeзпeчно для вашого здоров’я – лікарі

Що сприятливо починати 18 квітня 2018 року:

  • Укладення шлюбу, вінчання, заручини, зaчaття і народження дитини
  • Вступ у нову посаду
  • Вкладення фінансів, великі покупки (нерухомість, машина, цінні папери і т. д.)
  • Підписання важливих договорів, укладання угод між партнерами
  • Планування подорожей, відправка в далеку дорогу.
  • Крім того, Сонце і Місяць, за традицією Джйотиш, протегують і управляють коштовностями.
  • У цей день прийнято дарувати ювелірні прикраси, які вважа.nm сильними талісманами на удачу.

Джерело.