Найсприятливіший період року: з 4 лютого до 29 квітня немає ретро-планет. Що варто зробити, а що робити заборонено

Сьогодні дуже сприятливий день. Меркурій позбавляється ретроградності, ставши останньою планетою, яка починає прямий рух. Це відкриває перед нами всі двері та стає головною причиною початку найважливішого періоду у 2022 році.

Після 4 лютого не буде жодної ретроградної планети до 29 квітня. Майже три місяці ми будемо мати на те, щоб перетворити своє життя і взяти долю в свої руки.

Що можна робити у період без ретро-планет

Можна і навіть потрібно проявляти максимальну активність у тих сферах, які для вас є найважливішими. Йдеться як про кохання та сімейні справи, так і про роботу. Спробуйте проаналізувати поточну обстановку та розставити пріоритети правильно, тому що три місяці пролетять відносно швидко.

Можна братися за найскладніші завдання та справи. Кожен з нас буде здатний подолати будь-які перешкоди та досягти будь-яких цілей. Головне — не переоцінювати своїх здібностей та ретельніше планувати справи.

Можна починати робити щось нове. Йдеться про затяжні процеси — ремонт, новий бізнес, нові захоплення, початок нових стосунків. Все це вимагає від нас витрат сил та енергії, але у лютому, березні та квітні цих сил буде набагато більше, ніж зазвичай.

Можна і навіть потрібно займатися оновленням будинку та свого зовнішнього вигляду. Це ідеальний момент для того, щоб зробити перестановку, купити нові меблі в будинок або поновити гардероб, змінити зачіску. Все нове буде дуже доречним.

Можна знайомитися з новими людьми. Цілком ймовірно, що багато хто з нас знайдуть другу половинку або познайомляться з кимось, хто надихне їх на щось важливе та цікаве.

Що не можна робити у найсприятливіший період 2022 року

З 4 лютого по 29 квітня не варто відмовлятися від своєї мрії. Якщо ви вже розпочали шлях до якоїсь мети, то вигідніше з енергетичної точки зору буде продовжити цей шлях. Усі періодично відчувають страхи, але треба навчитися їх переборювати.

Не можна не діяти. Нічого страшного, якщо на цей період у вас випадає відпустка. Відпочинок, навпаки, буде дуже корисним. Тут мають на увазі неправильний розподіл сил. Не потрібно займатися нісенітницею, лінуватися, відкладати щось на потім, а також чекати, поки на вас звалиться удача. Успіх народжуватиметься всередині нас, а не приходити ззовні. У цьому є плюс прямого руху планет.