Найсильніші обряди на успіх у новому році: що потрібно зробити 1 січня

Почати 2022 рік у хорошому настрої та залучити успіх у будь-яких починаннях допоможуть сильні обряди. Їхнє проведення не займе багато часу, але при цьому надихне на подвиги і задасть ритм усьому року.

Проводити обряди та ритуали важливо, адже вони допомагають налаштуватися на хвилю успіху та запрограмувати свідомість на вирішення певних завдань. 1 січня 2022 корисно буде провести пару сильних обрядів, спрямованих на залучення успіху на весь рік.

Обряд на успіх 1 січня 2022 року

Впоратися з поставленими на рік завданнями не важко, якщо накидати план і відзначити найважливіші пункти. Писати важливо на чистому аркуші паперу червоною ручкою. План згортають і поміщають у червоний конверт, у якому пишуть слово «Успіх» . Конверт кладуть в затишне місце зі словами:

«Успіх нового року до мене прийде, стороною мене не омине. Все, що написано, справдиться, життя на краще зміниться, невдачі стороною пройдуть, негаразди мене обійдуть».

Конверт не кладуть у важкодоступне місце – його потрібно буде діставати і звірятися з планами, ставлячи галочки навпроти виконаних пунктів.

Залучення успіху 1 січня

Набути впевненості і не залишитися без підтримки примхливої ​​удачі допоможе сильний обряд на успіх. Для його виконання потрібні невеликі листочки паперу. На них пишуть «Успіх» і розкладають у кожну кишеню одягу. Щоразу, натикаючись на листочок, подумки чи вголос вимовляють:

“Успіх за мною по п’ятах ходить, до інших не переходить”.

Кожен із листочків спалюють, як тільки вдалося досягти успіху в запланованій справі і обов’язково промовляють слова подяки за те, що чергову справу вдалося виконати.

Сильний ритуал на успіх

Після пробудження тричі вмиваються проточною водою, примовляючи:

“Новий рік починаю, невдачі з себе змиваю, успіх залучаю”.

Після цього набирають склянку теплої води, розчиняють у ній чайну ложку меду та випивають, промовивши:

«У новому році успіх на мене чекає, славу дає і шану. Солодким медом успіх по тілу розливається, щастя та успіх до мене залучаються».

Потім у новій склянці розчиняють чайну ложку солі, трохи відпивають, а решту виливають за поріг зі словами:

«Всі прикрощі разом випиваю, а решту за поріг проганяю. Те, що було випито, головною проблемою нового року стане і невдач більше не настане».