fbpx

Найсильніші жіночі імена, власниці яких завжди досягають бажаного

Відомо, що ім’я людини тісно пов’язане з її долею. А психологи й фахівці з біоенергетики вважають, що деякі імена несуть в собі спеціальний заряд, який дозволяє їх власникам впливати не тільки на своє життя, але і на навколишній світ та інших людей.

Олександра

В перекладі з грецької це ім’я означає «захисниця». Це жіночий аналог імені Олександр, тому його представниці, як правило, мають чоловічі риси в характері. Вони вперті й люблять посперечатися. Готові зібратися за п’ять хвилин і поїхати куди завгодно, якщо у них є для цього мотивація. Вони можуть служити у військових спец розділах, поліції, охороні, працювати особистими охоронцями. При цьому з них виходять відмінні дружини та матері.

Анастасія

У перекладі з грецької це ім’я означає «воскресіння». Анастасія – це сильне ім’я. Його власниці працьовиті, у них відмінні пробивні здібності й вони легко адаптуються до нового середовища. Це дозволяє їм досягати професійних і кар’єрних висот.

Анна

Ім’я перекладається як “благодать”. Жінки, які його носять, досить скритні й вміють зберігати секрети. Разом з тим вони часто беруть на себе відповідальність за щось і схильні поступатися своїми інтересами.

Варвара

Жінки з таким ім’ям, як правило, мають хороший характер. Вони привабливі, наївні, скромні, терплячі й добродушні. Але при цьому вони хазяйновиті та працьовиті в повсякденному житті, здатні багато нести на своїх плечах.

Вікторія

Ім’я не дарма означає «Перемога». Жінки, які його носять, впевнені, вперті, наполегливі. Їх неймовірне прагнення до успіху сприяє подоланню труднощів і перешкод. Як правило, Вікторія завжди досягає того, чого хоче і рідко буває непоміченою.

Владислава

Перекладається зі старослов’янської як «володіє славою». У нас це ім’я зустрічається не так часто, як Владислав – чоловік. Але якщо таке ім’я дісталося жінці, то вона повністю виправдає його. З самого малечку Влади мають лідерські риси. Вони характеризуються самовідданістю і незалежністю від чужих думок.

Галина

Власниці цього імені вміють ладнати з людьми. Незважаючи на явну м’якість характеру, вони часто працюють менеджерами й швидко роблять кар’єру. У цьому їм допомагає вміння маневрувати й уникати конфліктів, а також знаходити підхід до будь-кого.

Дар’я

Це варіант чоловічого імені Дарій, що означає «володар добра». Так звали, до речі, кілька перських царів. Жінки з таким ім’ям мають високий інтелект, але вони мають досить складний характер, тому не завжди ладнають з оточуючими й це може стати на заваді до успіху в житті.

Катерина

Представниці цього імені з перших днів життя мають сильно розвинену інтуїцію. Вони можуть навіть досягти успіху в професійному мистецтві ворожіння або ясновидіння. Чим би вони не займалися, в житті їм вдається багато чого досягти.

Олена

Власниці цього імені досить яскраві особистості й завжди прагнуть до чогось нового. Вони люблять вчитися, у них завжди багато хобі та захоплень. З них виходять хороші вчителі й лідери.

Ірина

Ім’я в перекладі з грецької означає «мирна». І дійсно, його господарі миролюбні, спокійні, добродушні, намагаються уникати сварок і конфліктів. З ними легко і приємно спілкуватися. Ці жінки часто вибирають професії там, де необхідно мати справу з людьми.

Маргарита

Ім’я з латині перекладається як «перлина». Такі жінки мають потужну енергетику, вони жіночні і як магніт приваблюють до себе чоловіків. Де б не була Маргарита, вона завжди буде там царювати.

Марина

Слово означає «море», і власниці цього імені цілком відповідають енергії моря. Вони зазвичай веселі, емоційні, але при цьому можуть бути примхливими й впертими. Марини зазвичай впевнені в собі й це допомагає їм досягти успіху. Вони часто досягають успіху в бізнесі або творчості.

You cannot copy content of this page