fbpx

Найвідоміші ворожіння в ніч на Андрія Первозванного: Сьогодні можна отримати відповіді на сокровенні питання

Традиційно в ніч з 12 на 13 грудня, коли всі православні вшановують Святого Апостола Андрія Первозванного, слов’янські жінки збиралися на дівич-вечори і ворожили на судженого.

Кажуть, відповіді на сокровенні питання дійсно приходили до тих, хто дотримувався перед святом посту, а також напередодні щиро молився Святому Апостолові. Джерело.

Сон в руку. Щоб дізнатися ім’я свого майбутнього обранця, потрібно взяти полотняний мішечок і покласти в нього 12 записок. На 11 написати чоловічі імена (це можуть бути довільно взяті імена або імена знайомих вам чоловіків), а дванадцятий залишити порожнім.

Перед сном покладіть мішечок під подушку. На ранок вийміть один листочок з мішечка, на ньому буде написано ім’я вашого майбутнього чоловіка. Якщо листочок виявиться порожнім, про швидке весілля замислюватися не варто.

Крім того запам’ятовуйте свої сни: суджений може приснитися вам цієї ночі. Щоб це сталося напевно, потрібно взяти жменю конопляного насіння і опівночі обійти три рази навколо свого будинку, розсипаючи насіння і примовляючи: «Я, святий Андрію, конопельки ciю! Дай-же, Боже, знати, з ким весілля грати».

Ворожіння на дзеркалах. Ворожити в цю ніч можуть тільки дівчата і жінки. Важливо, хоча б за день до ворожіння дотримуватися посту. Також рекомендується до і після (до перших півнів) ворожіння мовчати.

Найпопулярнішими в цю ніч були ворожіння на воді і дзеркалах. Для цього з кімнати потрібно прогнати всіх домашніх тварин: кішок, собак і птахів. Також при ворожінні не можуть бути присутніми чоловіки.

Краще ворожити на самоті (але для цього потрібні міцні нерви) або з однією-двома подругами, які не повинні дивитися в дзеркала або розмовляти. Візьміть два великих дзеркала і поставте їх одне навпроти одного (одне дзеркало висить на стіні, друге ставите в деякому віддаленні). Коридор між дзеркалами висвітліть двома свічками. Якщо ви будете дивитися досить довго, в кінці цього коридору можете побачити свого судженого.

Ворожіння на воді. Щоб дізнатися, як складуться ваші стосунки з тими чи іншими людьми, можна поворожити на воді. Для цього вам знадобиться миска з водою і кілька швейних голок або кравецьких шпильок різних розмірів. Згадайте, яка з голок «закріплена» за вами, інші будуть означати людей, які вас цікавлять.

Змастіть голки будь-яким жиром (або кремом) і акуратно по черзі покладіть їх на поверхню води. Ті які залишаться поруч з вашою голкою, означатимуть, що люди, «закріплені» за ними, залишаться у вашому житті. Якщо дві голки з’єднаються – це означає міцний союз, а можливо і шлюб.

Читайте також: Молитва до святого апостола Андрія Первозванного, яку читають 13 грудня

Залишилися лежати на поверхні, але на віддалі одна від одної? Ваш зв’язок слабшає. Пішли на дно? Велика ймовірність, що відносини з цими людьми припиняться. Якщо потонула ваша голка – вас чекають великі зміни в житті: можливо, це нові знайомства, переїзд або зміна роботи.

Кажуть, що ворожіння у ніч на Андрія має чарівну силу тільки, якщо ви в них вірите. Тому чи буде це для вас старовинна забава або пошук відповідей на сокровенні питання, вирішувати тільки вам. Гармонії і любові!

You cannot copy content of this page