Наліпити відро пельмень за 30хв цілком реально. Фірмовий спосіб моєї бабусі

Кожна господиня знає, що магазинні пельмені ніколи не зрівняються з домашніми. По-перше, для своїх рідних ви вибираєте тільки свіжі та корисні продукти, а по-друге, страва, приготована з любов’ю просто не може вийти несмачною.

Багато господинь купують цю страву в магазині тому, що їм просто бракує часу на те, щоб замісити тісто, і терпіння, щоб наліпити пельмені. Ми хочемо довести вам, що такий трудомісткий процес можна перетворити на швидке і захоплююче заняття. Подивіться, як можна максимально прискорити процес ліплення. Джерело

Як швидко ліпити пельмені

Акуратно розкачайте тісто на робочій поверхні. Присипте його борошном.

Відступіть 5-7 см від краю тіста і викладіть кульки з фаршу.

Накрийте фарш вільним краєм тіста. Трохи притисніть тісто до фаршу, щоб надати майбутнім пельменям форму.

Візьміть невелику круглу форму. Якщо ви хочете, щоб пельмені вийшли маленькими, можете використовувати стопку. Якщо ж ви любите великі та м’ясисті пельмені, візьміть склянку або ж невелику лійку.

Читайте також: На думку моєї свекрухи, я не дуже економна господиня. Чому? Та тому, що у мене на кухні кожен раз новенькі ідеально чисті рушники. Вона припускає, що я даремно витрачаю гроші, купуючи щоразу нові. А я знаю один секрет, який за півтори хвилини робить їх білосніжними

Накрийте формою фарш з тістом і притисніть її до робочої поверхні. Таким чином ви виріжите з тіста повноцінні пельмені.

Цей спосіб дійсно дуже простий і швидкий. Його можна використовувати і для приготування вареників. Тепер ви спокійно можете готувати разом зі своїми дітьми, їм дуже подобається вирізати пельмені з тіста з допомогою форми. Ось як можна приготувати улюблену страву без зайвої метушні, поділіться таким простим способом зі своїми друзями!