Напередодні весілля у нас такий скандал вдома розгорівся, що мало все не скасували. А все через колишню мого брата

Мій рідний брат скоро одружується. Наречена у нього просто чудова. Таких дівчат дуже мало в наш час. Вона відкрита, доброзичлива, щира, справжня. Нам з мамою вона дуже сподобалася.

У брата це не перший шлюб і вже є дочка Марта, їй 4 рочки. З колишньою дружиною у них складні відносини. Дружина від нього пішла до іншого, але з тим прожила всього кілька місяців, потім іншого знайшла і знову розбіглися вони.

Дізнавшись про те, що мій брат одружується, колишня почала додавати йому турбот. Все це робить через доньку. Раптом потрібно їй стало допомагати з Мартою, постійно за нею дивитися. Дійшло до того, що спільні плани з майбутньою дружиною почали змінюватися під його колишню і доньку.

У нашій майбутньої невістки мати хворіє. Природно, що дочка рветься до неї чимось допомогти. Невістка з області, тому зручніше на машині їхати. Теща теж до брата ставиться з душею. Дійшло до скандалу. Трохи весілля не скасували. Брат наговорив майбутній дружині, що донька завжди у нього на першому місці, він завжди буде їй допомагати, а вона може ще подумати.

Я не витримала і втрутилася. Хто кажу тобі забороняє бачитися з дитиною? Що за істерика? Колишня накрутила? Вона сама захотіла такого життя, жити без тебе, ось хай живе і викручується. Є можливість – забираєш Марту, немає можливості, свої плани – живеш своїми планами і своїм життям. У тебе скоро буде сім’я, дружина. До дружини ти повинен прислухатися, а не до колишньої. Ти зовсім не розумієш, що вона між вами Марту впихає, щоб життя твоє не склалося.

Я люблю Марту, але бачу, що брат все що можна робить для неї. Колишня сама захотіла такого життя, а йому потрібно жити своєю сім’єю і не бути на побігеньках. Дякувати Богу, дійшло до нього, попросив вибачення у нареченої, все налагодилося. Я на стороні своєї нової невістки.

Фото ілюстративне з вільних джерел