fbpx

Наpoдила двох дітей від свекра, чоловік думав, що від нього. Діти постійно запитують де тато, а де дідусь

Познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Єгором в поліклініці. Я проходила там практику, а він був у мене куратором. Почали зустрічатися, потім вирішили одружитися. Чоловік привів мене знайомити зі своїми батьками, і я можна сказати, що з першого погляду закохалася в свого свекра.

У нього неможливо було, не закохатись, високий, ставний, він був військовим лікарем. Ми одружилися, і після весілля свекор влаштував мене і чоловіка працювати разом з ним у військовому госпіталі. Чоловік по роботі часто їздив у відрядження і ось в одну з них, я попросила свекра прийти до нас додому.

Я накрила стіл, купила пляшку коньяку, і стала чекати. Він прийшов, побачив  зрозумів, що я задумала лиш сказав: «Ти мені сподобалася з першого дня, але руйнувати сім’ю сина, я не хочу. Але так, як він буде часто їздити у відрядження, а ти будеш сама, то краще вже я, ніж хтось інший».

Ви, напевно, подумаєте, як я могла лягти в ліжко практично до свого батька, відповім, що змогла, я його дуже любила. Я наpoдила двох дітей, від свекра, а чоловік думав, що від нього і все у нас було добре, поки несподівано не приїхав чоловік раніше з відрядження.

Читайте також:– Це – будинок мого сина, значить я тут така ж господиня, як і він. Потерпиш

Самі розумієте, що було, з чоловіком розійшлися, свекор, перестав зі мною спілкуватися, навіть звільнив з роботи, в результаті я залишилася одна. Дружину свою свекор не кинув, він попросив у неї вибачення і все їй розповів. Чоловік звільнився і поїхав дуже далеко, він спілкується тільки з мамою своєю.

Я подавала на аліменти, але суд мені не присудив їх. Свекор, допомагає, адже діти, то його, але мої діти постійно запитують, а де тато, де дідусь, а що я можу їм відповісти, що це не дідусь їх, а тато. Я поїхала до своїх батьків, але вони мене не взяли, зняла квартиру, влаштувалася на роботу, діти ходять в дитячий сад, ось так і живу.

Заміж я так і не вийшла, мій свекор незабаром пішов на пенсію, зі мною і дітьми він не спілкується, зі мною навіть мої батьки не спілкуються. Тато захворів і прийшов на прийом потрапив до мене, так він ні слова не сказав, розвернувся і вийшов, пішов до іншого лікаря.

Минуло дуже багато років, діти вже виросли, вчаться в медичному, у них все добре, а я так і залишилася одна, ніхто мені не потрібен, крім мого свекра, це була любов на все моє життя. А мій чоловік незабаром одружився, але він не знайомив його зі своєю сім’єю. У нього все добре, чесно скажу, я була дуже рада за нього, він не погана людина, але я його не любила, ось і все.

Хто був або є в такій ситуації, як я, то дуже вас прошу, не руйнуйте ні свою сім’ю, ні чужу, щастя це не принесе нікому. Не будьте запасним аеродромом ні для кого, як би ви не любили.

Джерело

You cannot copy content of this page