Напишіть своє бажання, покладіть до конверну разом з монетою і вкажіть свою адресу – за місяць ваше життя зміниться

Залучення грошей в життя – ціла наука. Для того щоб фінансові труднощі залишилися в минулому, важливо дотримуватися кількох простих правил:

  • поміняти установки і не думати про бідність;
  • вірити в свої сили і прагнути до нових знань;
  • зберігати позитивний настрій;
    не заздрити більш успішним людям, а брати з них приклад;
  • прислухатися до мудрості предків і прикмет, які допоможуть уникнути неприємностей з грошима;
  • використовувати талісмани і амулети для залучення грошового благополуччя.

Експерти рекомендують звертатися і до дієвих методів залучення грошей в життя, якщо вони необхідні «тут і зараз». Єдине, що потрібно дотримуватися: не скупитися. Корисливі плани навряд чи принесуть щастя, а в майбутньому можуть негативно відбитися на фінансовому благополуччі. Джерело.

Способи швидкого залучення грошей в життя

1. Грошові афірмації допоможуть знайти спосіб позбутися від фінансових труднощів. Їх вимовляють в будь-який час, коли потрібні гроші, стоячи перед дзеркалом чи іншою відбиваючою поверхнею. Затиснувши монету в руці, читають текст:

«Я хочу позбутися від грошових проблем».
«Я багатий і заробляю багато».
«Я привертаю гроші в своє життя».

2. Ще один спосіб – написання детальної відповіді. Перед тим як взятися за папір, слід запалити зелену свічку, взяти ручку з зеленим чорнилом і написати все, що пов’язано з грошима. У листі можна описати проблему, а можна вказати конкретну суму на покупку або іншу необхідну справу. Готовий лист кладуть в конверт разом з монетою, вказують свою адресу в графі одержувача і кладуть в затишне місце.

3. Швидко залучити в життя гроші можна за допомогою складання карти бажань. Не потрібно забувати про те, що думки матеріальні, і якщо сильно захотіти, то в житті все зміниться в кращий бік, в тому числі і матеріальне становище.

Читайте також: Покладіть у гаманець лавровий листок і вже за тиждень ви будете вражені результатом

4. Із залученням грошей прекрасно впорається грошова вода. Її потрібно приготувати для миття підлог і провести прибирання, примовляючи:

«Гроші в будинок намиваю, бідності більше не знаю».

Воду виливають біля порогу і туди ж закопують монети з заговореної води.