fbpx

Наразі маємо, що я винна, що не послухала його і маленьку дитину віддала під нагляд чужим людям, тому він часто нездужає

Наразі маємо, що я винна, що не послухала його і маленьку дитину віддала під нагляд чужим людям, ось він і так часто нездужає

А мені просто набридло сидіти вдома, хочеться мати свої гроші, нехай хоч і невеликі, але щоб не випрошувати у чоловіка на свої жіночі дрібниці. Мені не вистачає спілкування, уваги, сидячи цілими днями вдома. В мене появилась заздрість, до тих жінок які йдуть зранку на роботу.

Мені двадцять три роки, одружена, дитині три рочки. На колишнє місце роботи вийти не можу, туди вже взяли людину, почала шукати нову роботу, але став часто хворіти син. І чоловік навідріз відмовляється, щоб я ішла працювати. Багато знайомих говорять, що краще сидіти вдома з дитиною, ніж працювати за копійки. Чоловік з самого початку не погоджувався віддавати Андрійка в садок, говорив: «чого тобі не вистачає, займайся собою, дитиною, та й мені буде спокійніше, і будинок буде в порядку».

Залишити дитину у батьків немає можливості наші батьки живуть в інших містах. Правда, допомагають грошима, а мама сказала: «діти виростають швидко, так що не поспішай спихнути в садок, а насолоджуйся цими моментами, поки дитина маленька».

Я знаю, багато хто хотів би опинитися на моєму місці, щоб не працювати, особливо одна моя знайома, яка виховує дитину одна і змушена працювати на двох роботах, щоб забезпечити їй хороше дитинство. Її дочка постійно живе у батьків, іноді вона навіть на вихідні не завжди її забирає. Я її розумію і співчуваю, але все одно не можу сидіти вдома, маючи вищу освіту, хочу себе реалізувати, як фахівець, а не тільки, як турботлива мама і дружина.

Залишилося тільки переконати в цьому чоловіка.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page