Наречена помітила колишню дружину свого чоловіка на весіллі, зупинина церемонію і попросила її встати

Коли Кеті вийшла заміж за Джеремі, вона також вирішила сказати клятву і для його сина, Лендона, від попереднього шлюбу. Вона обіцяла любити і піклуватися про нього. Це був дуже милий жест.

Але більш дивним було те, що Кеті попросила колишню дружину Джеремі і її нового чоловіка встати під час її церемонії. Вона запросила Кейсі і її чоловіка Тайлера на своє весілля, тому що хотіла переконатися, що вона і Джеремі можуть бути відмінною змішаною сім’єю з Кейсі і її чоловіком, тому що маленький Лендон залежав від них усіх. Джерело.

Тому, коли Кейсі стояла на весіллі, Кеті подякувала їй за те, що вона прийняла її як свого друга і дозволила їй стати частиною життя Лендона. Вона обіцяла бути дивовижною матір’ю її синові, сказавши: «Я буду керувати, вчити і допомагати йому щодня».

Читайте також: Вистежила чоловіка з коханкою, да такого сорому набралась, що червоніти мені до кінця життя

Вона пообіцяла поважати, працювати, слухати і спілкуватися з ним як мама. Закінчила свої обітниці з колишньою дружиною і чоловіком Джеремі: «Я буду любити вас, незалежно від того, що станеться на нашому шляху. Ми завжди одна сім’я.

Не кожен день, колишні дружини стають такою невід’ємною частиною церемонії одруження. Але це показало велику силу і готовність працювати разом, і це має спонукати інших робити все можливе разом заради дітей, які будуть під їхньою опікою.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram