Наречена шикарна: після шести років шлюбу Анастасія Приходько обвінчалася з чоловіком (фото)

Сторінки в соціальних мережах цієї зірки тепер повняться радісними коментарями та побажаннями – заміжжя викликало увагу до Анастасії, про яку вже майже забули.

Стрімкий злет у кар’єрі Приходько дещо зіпсував перехід у велику політику. На хвилі патріотизму їй у свій час виїхати не вдалося, отже потроху публіка почала про співачку забувати.

Аж ось новина – Анастасія наречена й вінчається в одній з найбільших церков Києва.

Про її обранця відомо небагато, але це тільки питання часу, адже журналісти знову зацікавились особистим життям співачки. З загальних фактів – ця пара давно виховує спільного сина і вже разом в офіційному шлюбі близько шести років, а зараз вирішили влаштувати собі пишне свято, бо в 2013 році скромно розписалися в загсі без церемоній.

Читайте також: Лорак вдруге вaгiтна, цього разу від значно молодшого коханого (фото)

Нагадаємо, що це другий офіційний чоловік зірки, а від першого шлюбу Приходько має старшу доньку, до речі, її батько – абхазький бізнесмен також проходив обряд вінчання з Анастасією в православному храмі. Чи по канонах скасовано попередній ритуал наразі невідомо, але можливо саме це слугувало затримкою вінчання Анастасії з нинішнім чоловіком.