fbpx

Наречена втікла з весілля, коли побачила свого обранця без “обладунків”. Її ніхто не зміг вмовити передумати

Доктор Раві Кумар подолав майже 1 тис. км з Нью Делі в село Сагуулі в Біхарі, для того щоб одружитися саме з тією дівчиною, яку ніколи не бачив. Його сім’я організувала весілля на рік вперед після того, як батько дівчини тричі гостював у їхньому будинку.

Велика частина весілля пройшла, як і було заплановано – з радісними гостями і чудовою атмосферою. Пара навіть здійснила обмін ритуальними вінками. Однак інцидент стався тоді, коли процесія перейшла у весільний павільйон для обміну обітницями.

Коли наречений зняв свої “обладунки” – урочистий головний убір, молода жінка відразу відмовила йому. Вона не хотіла бути дружиною лисіючого нeйрохiрyрга. Сім’ї молодят, як і гості, не розуміли, що відбувається. Ніякі слова не могли переконати її змінити своє рішення.

Читайте також: Від неї пішов чоловік і ви не повірите очам, що вона з собою зробила (фото)

Доктор Кумар, подолавши таку відстань в пошуках нареченої, вирішив за всяку ціну повернутися додому одруженим чоловіком. Його сім’я звернулася до місцевої сільської ради за допомогою. В якості альтернативи запропонували одружитися з донькою бідного продавця овочів.

Через два дні після тpaгічно скасованого весілля, лiкар Кумар одружився з місцевою дівчиною в храмі Рамьянкі. На весільних фото щасливий наречений посміхається, приймаючи вітання, але наречена спантеличена раптовим весіллям.

You cannot copy content of this page