Наречена зі сну: Я пройшов повз, навіть не привітався

А відбулася ця історія 3 роки тому, коли я саме навчався на останньому курсі інституту на менеджера по туризму. Зараз мені 23, хоч я і молодий, але у мене вже є дружина і 3 місяці тому народився син Ілля. І я до сих пір дякую Богові за те, що сталося тоді зі мною.

Це добра історія про моє знайомство з дружиною. Мені було 20, я добре вчився в інституті, у мене було багато друзів. Знімав квартиру зі своїм кращим другом Олегом (йому тоді було 21).

Одного разу вночі, коли я спав, мені приснилася красива дівчина. У неї була чудова фігура, чорне волосся, червоні губи і карі очі (як ніби Білосніжка з казки). Вона прямо манила мене поглядом і простягнула руку. Тоді продзвонив будильник і я почав збиратися в інститут.

Як тільки я вийшов з під’їзду – побачив дівчину неймовірно схожу на красуню з сну. Я пройшов повз, навіть не привітався. А все через шoк. Потім щоночі вона мені снилася і ми гуляли по Києву.  Кожен день вона мені ввижалася на всіх вітринах магазинів і навіть в інституті.

Читайте також: Юля вийшла заміж за Вадима через ранній «зaльoт»: “Ні ти, ні дитина твоя мені не потрібні. Вдома постійний бардак, їжа ніяка”

Незабаром я з нею познайомився. Вона виявилася звичайною милою дівчиною з провінції, без всяких міських замашок і понтів, була доброю господинею. І після місяця знайомства, я запропонував їй зустрічатися. Через 2 роки ми з нею одружилися і розписалися.

Ось уже місяць я – зразковий татусь, виховую сина. Дружину звуть Єлизавета, вона молодша за мене на 1 тиждень. Люблю її та сина більше всього на світі, кожен прожитий день дякую Богові за них.

Любіть і дорожіть своєю сім’єю – адже іншої у вас не буде!

Автор: Олексій Нікітін

Джерело.