fbpx

Наречені, якщо ви вирішили вийти заміж не дайте себе обдурити: що потрібно знати про коханого чоловіка до весілля

Заміжжя – офіційний союз двох закоханих людей. Найчастіше човен кохання розбивається об скелі побуту. Причина розлучень полягає в тому, що в стані ейфорії партнери не змогли вирішити важливі питання до укладення шлюбу, і через кілька років виявилося, що вони різні.

Які важливі питання варто знати відповідь до весілля?

Ставлення до дітей

Питання, чи хоче партнер дітей, раніше вважалося чимось абсурдним. Зараз кожна людина робить свідомий вибір: одні хочуть великої родини, інші залишаються переконаними одинаками. Обидві думки мають право на існування.

Для побудови міцної сім’ї потрібно відразу вирішити питання, чи обидва партери хочуть дітей. І, крім цього, має значення у якому віці та за яких умов, наприклад, який для планування дитини потрібен рівень доходу, наявність житла.

Джерело доходу

Установка «Чоловік – добувач» вже неактуальна. Жінки заробляють нарівні зі своїми чоловіками та навіть більше.

Для виключення фінансових проблем після цукерково-букетного періоду важливо заздалегідь домовитись про розподіл сімейного бюджету. Чи буде він спільним або подружжя поділять грошові зобов’язання?

Варто звернути увагу на умови декретної відпустки: хто працюватиме, а хто сидітиме з дитиною; може жінка розраховувати на фінансову підтримку чоловіка.

Сюди ж належить питання нерухомості та майна. Будинок чи квартира? В іпотеку чи особисті заощадження? Навпіл чи інакше? Чи приймає партнер підписання шлюбного договору?

Ведення побуту

Психологи стверджують, що спільне проживання до укладання шлюбу знижує ймовірність розлучення.

До створення сім’ї необхідно побудувати розуміння побутової картини: які обов’язки по дому виконуватиме кожен партнер, скільки вільного часу потрібно майбутнім подружжю і які встановлюються особисті межі.

Важливо продумати питання особистого простору кожної зі сторін.

Мають значення та дрібниці: чи готові заводити тварин, їздити на дачу разом чи проводити прибирання щодня.

Принципи

Світогляд людини – складне та глибоке поняття. Неможливо дізнатися принципи та цілі партнера, поставивши пару питань. Але кілька особливо важливих напрямів слід закрити відразу.

До таких сфер належить релігія. Наскільки релігійний обранець, чи готовий він прийняти кохану людину з іншим віруванням, які наміри щодо дітей? Ці питання потрібно проговорити вголос, щоб уникнути подальших конфузів.

Які пари плани на життя? Наприклад, якщо партнер горить бажанням переїхати в іншу країну через пару років, а його обранець не має такої можливості (або бажання), то буде проблематично вибудовувати гармонійні сімейні відносини. Для з’ясування вектора розвитку відносин партнери можуть розповісти одне одному, яке бачать життя через 3 роки, 5 років, 10 років.

Оточення

Анекдоти про невістку та свекруху, тещу та зятя – не просто смішні історії, придумані заради забави. Вони базуються на реальному досвіді людей.

Жінка для стосунків обирає чоловіка, а не його сім’ю. Хлопець вибирає собі дівчину, а не її подружок. Немає нічого дивного в тому, що кохана людина може не зійтись з оточенням своєї половинки. Проте для деяких людей питання спільного часу з близькими – принципове.

Потрібно «на березі» обговорити щирі думки щодо оточення один одного, а також бажання та готовність проводити у ньому свій час.

Одна з найважливіших цеглинок у фундаменті шлюбу – обговорення основних аспектів сімейного життя до одруження. Побудова спільного бачення спільного майбутнього знижує ризик розлучення та зміцнює відносини.

You cannot copy content of this page