Наречений помстився коханій прямо на весіллі, а розлучення оформив у найближчий понеділок. Батьки влетіли на 35 тисяч доларів

Офіційна церемонія вже закінчена, настав час святкувати. Наречений піднявся на подіум, щоб з урочистою промовою звернутися до присутніх гостей. Він дякує всім, хто приїхав і підтримав під час весілля, особливо тих, хто приїхав здалеку. Особливо хотів би висловити подяку сім’ї і родичам нареченої, які організували і присутні на цьому прекрасному весіллі.

Величезне спасибі всім за подарунки і за все, що вони зробили. Кожному з гостей він хотів би піднести подарунок особисто від себе, тому до сидіння кожного стільця, знизу, прикріплений подарунок – конверт. Він просить всіх відкрити конверти. Джерело

Всередині кожного конверта перебувала фотографія розміром 8х10 см, на якій зображений свідок нареченого, який в лiжку з нареченою.

Наречений підозрював цих двох і скористався послугами приватного детектива, який за кілька тижнів до урочистої дати провів розслідування.

Потім наречений ще трохи постояв на подіумі, щоб поспостерігати за реакцією присутніх, потім обернувся до свідка і сказав: «Пiшoв ти», після чого повернувся до своєї нареченої і вимовив: «Пiшла ти». Після цього він подивився на приголомшених гостей, сказав: «Я звалюю звідси» і пішов.

Розлучення він оформив y найближчий понеділок.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegram та Instagram

На відміну від більшості пар, які, отримавши таку інформацію, одразу розривають усілякі відносини, цей чоловік холоднокровно «витримав» усі весільні приготування та урочисту церемонію, не моргнувши оком.

Читайте також: Зазвичай я приїздила до коханого двiчi на мiсяць. Одна нiч у поїздi — i от я засинаю у Львовi, а прокидаюсь у Києвi. А тут відкриваю двері і з порогу спальнi на мене дивилась дiвчина у нiчнiй сорочцi

Результати його «холодної» помсти: Батькам нареченої організація весільного торжества на 300 гостей обійшлася в 35 000 доларів.

Він всіх поставив до відома про те, що сталося.

Але кращим виявилося те, що він виставив на ганьбу наречену і свідка, показавши їх «справжнє обличчя» у присутності всіх їх друзів і родини у повному складі (батьки, сестри, брати, тітки, дядьки, племінники тощо).