Наречений у РАЦСі вирішив пожартувати і двічі на питання “Чи згодні ви…” відповів відмовою. Ну а далі вже було не до сміху ні гостям, ні молодим

Цю історію мені розповіла добра знайома, яка тривалий час пропрацювала в РАЦСі. Для початку здивую багатьох, але в держструктурі немає окремої посади ведучого урочистих подій. Церемонії одруження проводять звичайні працівники, які в будні дні і є реєстраторами і займатися рутинною справами.

До жартів женихів вони ставляться з натяжкою, тому, що за сезон знаходиться пара трійка тих, які на питання «Чи згодні ви …», вирішують пожартувати і відповісти «Ні». І ось тут починається цікаве. Справа в тому, що штамп в паспорти ставлять під час реєстрації. Якщо людина відповідає ні, то працівник РАЦСу зобов’язаний відмовити в реєстрації шлюбу. Навіть якщо це був жарт.

Зрозуміло, що зазвичай мізки у людей вмикаються моментально, вони поправляють рішення і союз реєструється. Але є така категорія жартівників, які вирішують перевірити, що буде, якщо піти до кінця. Так ось цій знайомій трапився подібний суб’єкт. Це була звичайна церемонія, дійшли до «Чи згодні ви …», наречений хихикаючи відповів «Ні, ми просто так тут зібралися» (відома фраза з якогось фільму).

Реєстратор поставила питання ще раз, знову почула «Ну ні ж» і сміх. Ну ні, так ні, далі прозвучали слова, що відповідно до бажання ПІБ, шлюб не може бути зареєстрований. Всіх попросили покинути залу. Ось тут наречений, а також інші, були приголомшені.

Першою прочухалася мати нареченої, яка побігла дізнаватися, чому шлюб не реєструють. На що отримала: ви чули відмову нареченого, ми не маємо права цього зробити. Всі спроби умовити реєстратора не мали успіху. Парі було рекомендовано знову подати заяву, розгляд якої триватиме 30 днів.

Тут народ почав бунтувати. Зрозуміло у всьому звинуватили реєстратора, а не нареченого-жартівника. Мовляв, вона руйнує сімейне щастя. Будь-які спроби сказати, що питання нареченому було поставлено двічі і двічі він відповів «Ні», взагалі проходили повз.

У ситуацію втрутилася начальник. Удвох з реєстратором вони сказали, що будуть проставлені печатки в паспорти, зроблено запис, видано свідоцтво. Продовжувати урочисту реєстрацію не стали. Це теж розлютило жартівників. Але вибору у них вже не було. Або так, або приходьте через 30 днів. Так що не жартуйте з «Ні» в РАЦСах.

Фото ілюстративне з вільних джерел