fbpx

Нарешті я зустріла ідеального чоловіка. Він пропозицію мені зробив. Я закохалася по вуха. З мамою його вже познайомилася. Пішли в РАЦС заяву подавати і тут сталося неочікуване

– Ну, як же я втомилася. Нарешті зустріла тямущого хлопця, молодий, з гумором, без шкідливих звичок, залицявся так гарно. Навіть пропозицію мені зробив. Я закохалася по вуха. З мамою його вже познайомилася. Пішли в РАЦС заяву подавати. І буквально в останній момент зірвалося – тут вона просто захлинулася слізьми і почала гірко плакати.

– Та що сталося, не розумію! Розповідай!

Тут саме час уточнити деякі моменти. Справа в тому, що прізвище подруги було Кошкіна. Ну, прізвище і прізвище – позаздрять багато. І Кицею можна ласкаво називати, і Котиком. Вся біда полягала в тому, що подруга органічно не терпіла кішок і все, що з ними пов’язано. Іноді бувають такі люди.

Читайте також: Дівчина з коханим довго і дуже ретельно готувалися до весілля. В святковий день всі були щасливі, але потім наречена зненацька зникла і повернулась тільки за кілька днів

Тому, мріючи про заміжжя, попутно мріяла змінити прізвище на те, що не має відношення до пухнастих і хвостатих створінь.

Але, мабуть, долі наші вирішуються нагорі і саме подаючи заяву їй судилося дізнатися, що її наречений має промовисте і рідкісне прізвище.

Яке? Мурликін!

Позначки:
facebook