Наші прикордонники не помітили: дружина колишнього нардепа вивезла з України 7 валіз доларів, а це більше 30 млн

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження після отримання інформації, що Анастасія Котвіцька могла без декларування, в обхід митних правил, вивезти в Угорщину повні валізи доларів та євро. Наразі слідчі розбираються із цією інформацією.

Анастасія Котвіцька (дівоче прізвище Кучер) – дружина колишнього нардепа від “Народного фронту” Ігоря Олександровича Котвіцького. Якого, у свою чергу, називають бізнес-партнером ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Так, 14 березня на пункт “Вилок” Закарпатської митниці прибула автівка Opel Vivaro. За кермом, а також в якості одного з пасажирів були громадяни Угорщини. Іншими пасажирками виявилися Анастасія Котвіцька та її мати Галина Кучер. При перетині українського кордону вказані особи ніяких коштів не задекларували, а українські митники огляду речей не провели.

Проте за даними джерел УП, згодом виявилося, що Котвіцька на території митного посту “Захонь” (Угорщина) все ж задекларувала 28,8 млн доларів та 1,3 млн євро.

“Вказана інформація перевіряється, оскільки офіційної відповіді на запит Закарпатської митниці та 27 прикордонного загону ДПСУ від суміжної сторони не надходило”.

Згідно даних, які є у розпорядженні Української правди, у ДБР вже перебуває кримінальне провадження №62022140050000058 від 20.03.2022.