Настя мала все: люблячого і турботливого чоловіка, затишок і гармонію в сім’ї, та втратила це найголовніше через невдалий відпочинок

Настя росла в багатодітній сім’ї, де все ділили порівну, а молодші доношували одяг за старшими, проте їй дісталася й краса, й розум.

Після закінчення школи Настя вирішила вступати до педагогічного університету разом з найкращою подругою. Навчалася на філологічному факультеті. Разом з Оксаною вони проводили багато часу за читанням книжок, часто займалися в бібліотеці. Джерело

Дівчата жили в гуртожитку. Часто молодь відпочивала у дворі. Хлопці виносили столи та стільчики на вулицю. Усі разом відпочивали: розмовляли, співали пісень під гітару. Часто до філологів приєднувалися хлопці з фізичного факультету. Дівчата допомагали їм з мовою та гуманітарними дисциплінами.

На другому курсі Настя познайомилася з Микитою – хлопцем із фізичного факультету – красенем та розумником із чудовим почуттям гумору. Хлопець закохався в Настю з першого погляду, дарма що мав дівчину. Микита покинув Олену, хоча й Настя не відповідала йому взаємністю. Проте згодом хлопець та дівчина почали гуляти разом: кіно, кафе, парки. І Настя сама незчулася, як закохалася.

Після закінчення університету Микита та Настя поїхали працювати в село разом. Згодом вони купили дім, наpoдили діточок. Парі вдалося через довгі роки подружнього життя пронести своє кохання. Вони все робили разом, і навіть домашні клопоти ділили порівну. У селі їх уважали зразковою сім’єю. Микита вже став директором школи, а Настя – завучем, єдине, що довго не вдавалося їм поїхати на відпочинок.

Й ось одного літа пара влаштувала справи та вирішила поїхати на тиждень на море. За день до відпустки в школі трапився форс-мажор, і владнати його без директора ніяк не могли. Микита змушений був залишитися вдома, а Настю він відправив відпочивати саму.

Через декілька днів Микита владнав справи, проте в нього було якесь дивне відчуття. Він вирішив поїхати до пансіонату та поспостерігати за Настею здалеку. Його серце розбилося, коли він побачив кохану дружину з іншим. Поїхав додому, зібрав речі та звільнився. Микита знову знайшов щастя з тією Оленою, яку колись покинув і яка кохала його до нестями.

Читайте також: «Отже, усе, що було між нами, просто гра? І за неї тобі платила моя мама? Ненавиджу! Ненавиджу вас обох!» Іра заплакала і вибігла геть, покинула свій дім і винаймала квартиру, але мати до неї так і не зателефонувала

Настя повернулася додому й все зрозуміла. Вона тільки плакала й не знала, що робити. За миттєве задоволення Настя заплатила щастям. Жінка навіть не збиралася продовжувати стосунки чи спілкуватися з коханцем: це був типовий курортний роман, проте вона поплатилася за нього найдорожчим.

На плечі Насті лягло виховання дітей та ще й управління школою. Жінка справлялася з цим, проте так і не знайшла більше особистого щастя.