fbpx

Настя відмовила Артему і сказала що покохала його брата Антона. Пана видно по халявах. В цю всю ситуацію втрутилась мама, і що з цього таки вийшло

Антон та Артем були найближчими ти найріднішими братами у світі. Такими вони вважали одне одного до одного випадку, вірніше до знайомства з однією людиною.

Різницю у віці була в них всього в один рік. Спершу в школі а потім і в дорослому житті хлопці стояли горою одне за одним. У хлопців була спільна компанія, так одного разу відмічаючи день народження спільної подруги, вони познайомились з нею.

Дівчину звали Настя, вона була молодша від них, навчалася ще в 11 класі школи. Після святкування, Антон розвозив всіх по домам, і Настю також. Саме відтоді у хлопця з’явилося дуже сильна симпатія до дівчини. Хоч брати всім ділилися між собою, однак цього разу Антон не розповів про це своєму молодшому братові Артему.

Він і сам не розумів чому, однак йому хотілося це залишити поки що в таємниці. Проте все ж, він був змушений розповісти братові правду за стосунки з Настею, які в них почались.

Артем уже й почав помічати, що старший брат, часто кудись пропадати без нього і нічого йому не розповідають.

Артем не схвалив вибору Антона, а відговорювати брата від Насті. Антон не розумів чому молодший брат так погано думає про Настю і не схвалює їхні стосунки. Антонові не сподобалось те як говорив Артем, він став захищати свою дівчину і вперше за ціле життя між братами виникло непорозуміння.

І чим дальше тим ситуація ускладнювалась. Настя це все теж не подобалося, вона не знала як їх примирити. Вона розуміла через що Артем так ставився до брата.

Адже до того як Антон признався їй у почуттях, Артем теж підходив до дівчини і говорив що хоче з нею бути.
Однак, Настя відмовила йому і сказала що покохала його брата Антона.

Час ішов, і ситуація лишалася тією самою, Насті все ставало складніше і складніше. Можливо вона б і дальше жила наче між двох вогнів, якби не втрутилась мати хлопців.

Яка бачила і розуміла, що між братами стає все більше прірва і розуміла причину цього всього. Вона якось покликала Настю на окрему розмову і попросила її залишити в спокої Антона, задля примирення двох рідних братів.

Жінка говорила що вона ще молода, і ще знайде свого єдиного, а  двом рідним братам негоже ворогувати.
Настя і сама задумувалась про це, але після візиту матері хлопців вона вже остаточно прийняла рішення.

Та це не допомогло, все рівно ніхто з них в житті не мав щастя. Ні Антону, ні Артему не щастило більше з дівчатами, всі чомусь кидали їх. І Настя скільки б разів не пробувала побудувати стосунки все закінчувалось нічим.

От така вона доля, сама знає як краще. Можливо і справді не варто вмішуватися у її плани, бо буде ще гірше.
А ваша яка думка з цього приводу?

Пишіть в коментарях хто має бажання, а також можете ділитися своїми історіями, надсилаючи нам на електронну адресу або під статтею у коментарях: [email protected]

Ваша, Галина Червона.

You cannot copy content of this page