Настя втратила голову від кохання, а разом з тим і сором: закохалась в нареченого рідної сестри і ніщо її не зупиняє

Живе Настя з сестрою і батькам в одній квартирі. До Рити (сестри) пходить хлопчина, до якого у Насті і виникла величезна симпатія.

Між іншим, у цього хлопця з Ритою цілком серйозні стосунки, навіть про весілля подейкують. Настя від цього жовчю виходить, сестру ненавидіти стала. Любить Сашка сама і задає собі питання: чому сестрі все, а їй нічого? Несправедливо якось.

Вона ніби й соромиться своїх бажань, але контролює їх з зусиллями, хлопець вже дуже привабливий. Не пощастило Риті з родичкою, що тут скажеш. Тепер навіть якщо заміж за нього вийде, то завжди треба буде побоюватися хижої сестри. Джерело

цитую:

“Я потрапила в складну ситуацію і не знаю, як правильно вчинити. Мені подобається хлопець моєї сестри, дуже-дуже. Коли він приходить до нас, я не можу стримати себе, фліртую, намагаюся сподобатися, хоча розумію, як все це виглядає з боку. Мені вже навіть мама зауваження зробила, а ось сестра ні про що не здогадується, навпаки, задоволена, що її хлопець мені подобається.

Мені соромно навіть самій собі зізнатися, що я хочу відбити його у сестри, хоча прекрасно розумію наслідки такого кроку. Батьки просто виженуть мене з дому і перестануть спілкуватися.

Читайте також: Я була вже на шостому місяці. Він прийшов додому по стінах і почав приставати, схопив і потягнув у спальню. Я упиралася і говорила, що не можна. Тоді він вигнав мене з квартири, майже не пам’ятаю моменту, коли мені в живіт прилетів пакет з взуттям

Стала помічати, що і йому я небайдужа. Ну чому його першою зустріла сестра, а не я? Я красивіша за неї і мене бісить, що ця сіра мишка відхопила собі такого хлопця! Що робити то? Іноді хочу зізнатися йому в своїх почуттях і вже разом вирішити, як бути далі. Мені здається, що останнім часом до нас додому він приходить заради мене, а не сестри. Я її ненавиджу зараз, бачу в ній суперницю.”