Наташка два роки тому почала зустрічатися зі своїм одруженим начальником. Я її попереджала, що краще в ці відносини не вплутуватися, нікому від них добре не буває, але її це тільки веселило. Тепер лікті кусає

– Ну ні! Я свого не впущу! Я вирішила, що розлучу його з дружиною. Ось побачиш, ми з ним разом будемо! – говорила вона мені.

Наташка – дівка пробивна і чіпка. Через рік відносин начальник оголосив дружині, що у нього є нова дама серця, і розлучився, чому Наташа дуже зраділа. Вона дуже пишалася собою і тим, що змогла відвести одруженого з сім’ї, де він прожив багато років.

Прийшов він жити, звичайно ж, до Наташи, тому що дружина відвоювала собі квартиру, і вигнала колишнього чоловіка. Наташа тут же почала облаштовувати побут з тепер уже своїм Чоловіком Мрії. Однак життя з Чоловіком Мрії виявилося зовсім не таким, яким вона собі уявляла.

По кутах затишної Наташкиної квартири тепер валялися брудні чоловічі шкарпетки, користуватися йоржиком, чоловік, судячи з усього, не вмів чи не хотів. Ночами хропів так, що не давав заснути. Та ще й вимагав всякої різної їжі йому готувати, а Наташка звикла жити на хлібці та салатиках.

Зрозуміло, вона була в шоці від усього цього, тому що до розлучення зустрічалася з ним максимум на кілька годин, ночі з ним не проводила, так як він повертався в сім’ю. Який він в побуті, теж уявлення не мала. Намагалася перевиховати, але тільки даремно час і нерви витратила.

Знайшла телефон його колишньої дружини, зателефонувала і каже, мовляв, забирай назад свій скарб, награлася. А дружина їй у відповідь: «Та ні, голубонько, тепер сама з ним плюхайся! Він мені не потрібен”.

Від колишньої радості АНаташки не залишилося і сліду. Тепер вона тільки й думає, як би вигнати мужика зі своєї квартири, тому що добровільно він йти не хоче, йти йому нікуди. Вона його виганяє, він знову до неї приходить. Замки поміняла, він біля порога тусується.

Загалом, хотіла дівка щастя, а отримала одні проблеми. Правильно кажуть, що на чужому нещасті щастя не побудуєш, хоча колишня дружина, по ходу, дуже навіть рада, що від чоловіка позбулася. Так що не треба, дівчата, завчасно радіти, якщо вам «вдалося» чужого мужика відвести. З хороших сімей так легко не йдуть, хороших мужиків так легко не відпускають. Якщо вам так легко далася «перемога», не виключено, що слідом за нею піде гіркота розчарування.

Фото ілюстративне з вільних джерел