Навіщо обрізати волосся в Чистий четвер і як притягнути удачу та багатство у цей день

Ви повинні закінчити всі домашні справи саме в Чистий четвер. Коли закінчите з прибиранням, можете шити й вишивати, готувати різні страви, адже скоро – Велике свято.

Із давніх-давен у народі існує така прикмета для залучення грошей саме у Чистий четвер. Потрібно брати всі наявні в оселі гроші в руки та перераховувати їх тричі так, щоб ніхто не бачив, навіть домочадці й найближчі.

Рахувати гроші потрібно на сході сонця, опівдні й на заході. Перераховувати їх повинен той, хто завідує фінансовим становищем у сім’ї. Якщо хтось із домочадців може вам завадити при їх перерахунку, попросіть заздалегідь, щоб вас не турбували. А то весь процес піде нанівець.

Читайте також: Священик назвав головні заборони щодо того, як носити натільний хрестик

Віддавати борги ні в Чистий четвер, ні у будь-який інший день до Пасхи не варто. Та й узагалі: нічого цінного в цей проміжок часу виносити з дому не можна. А ось робити перестановку меблів дуже навіть корисно. У народі існує повір’я: якщо в цей день переставляти меблі, то таким чином можна привернути до себе удачу. І ваше найпотаємніше бажання збудеться.

Ворожать у Чистий четвер із ранку таким чином. Потрібно виглянути у вікно. Якщо першою людиною, яку ви побачите за вікном, буде старий чи стара, отже, станеться біда – це віщує невдачу. Якщо вони з порожнім відром або порожньою сумкою, на вас чекає безгрошів’я.

Побачити домашніх тварин (кішку чи собаку) – до удачі й благополуччя. Особливо добре побачити молоду жінку у вікні – це віщує здоров’я та щастя. Бачити дитину або дітей, означає, що передбачається навчання або певний ріст у роботі.

Ще одне ворожіння пов’язане з пасхальною паскою. Для сім’ї прийнято пекти одну велику паску. Вкладіть у неї записки з пророцтвами. Напишіть побажання: чекає кохання, щастя або удача в бізнесі. Хто, що витягне, те й збудеться. Джерело

Погана прикмета в народі, якщо сімейну паска спробує хтось чужий або навіть побачить, як її будуть різати. Вважається, що в присутності інших гостей цього робити не можна.

У народі кажуть, що така подія знаменує невдачу, нібито гості тільки додадуть проблем у ваше життя. Чужі люди можуть позаздрити. І після цього щастя чекати не доведеться. Ось чому свою сімейну паску варто розрізати й з´їсти тільки в своєму сімейному колі.

Якщо обрізати волосся в Чистий четвер або підстригати кінчики, чубчик, людина таким чином очищається від гріхів. Вважається, що волосся ростиме довгим, гарним і гладким, якщо постригти його в цей день.

Але найголовніше – молитва та покаяння протягом усього Страсного тижня. Коли в Чистий четвер будете вранці в церкві, не забудьте принести з собою додому свічку. Вона називається пристрасною. І повинна допомогти захистити домочадців від невдач. Нехай свічка догорить у вашій оселі біля ікон. Це обіцяє благополуччя.

Ви – самі будуєте своє щастя. І сьогодні можете змінити своє майбутнє. Проведіть цей день із користю для душі та тіла. Почніть активну підготовку до світлого свята Великодня. Думайте про хороше, світле й добре в Чистий четвер, адже вода здатна матеріалізувати ваші думки. І пам’ятайте про те, що генеральне прибирання й чистота в домі – запорука вашого щастя.