fbpx
Поради

Навіщо в країнах ЄС вдягають на ручки ці дивні силіконові штуки?

Багато людей, що бували закордоном, помічають, що в кожній країні існують свої побутові особливості. І необов’язково це мають бути якісь кардинальні відмінності, як це буває в далеких і екзотичних для нас країнах. Коли ти в іншій країні, то навіть дрібниці відразу кидаються в очі.

Так, наші туристи, які відвідували країни Європи, частенько помічали там на дверних ручках незвичайні нашому оку силіконові кільця. За словами очевидців, такі пристосування є у багатьох будинках і готелях і завжди знаходиться на внутрішній стороні дверей.

В інтернеті можна знайти пости, в яких наші туристи викладають фотографії дверних ручок з цими насадками. Люди намагаються з допомогою інших користувачів з’ясувати, для чого ж потрібні ці хитромудрі кільця.

Які тільки припущення не висловлювали коментатори. І що це якийсь пристрій для дітей, і що такі насадки зроблено для людей, які не хочуть бруднити руки об дверну ручку, і що насадка дозволяє уберегти покриття дверної ручки від стирання.

Але відповідь виявився до смішного простою. У багатьох старих європейських квартирах з-за маленьких сходових майданчиків двері відчиняються всередину. І зазвичай повністю відкриті двері впирається ручкою прямо в стіну квартири. А такі силіконові насадки — не що інше, як звичайний обмежувач.

Читайте також: Жіночі прикраси, які просто звoдять чоловіків з рoзуму

У нас часто обмежувачі роблять на підлозі, але їх і монтувати складніше, і декому не хочеться дірявити підлогове покриття. А такі силіконові кільця дуже легко надягти на ручку, і при ударі об стіну двері не зіпсують ремонт, а просто відскочать.

Крім того, крім силіконових кілець бувають і насадки з присосками, щоб можна було легко зафіксувати двері у відкритому положенні. І такі штуки можна купити й у нас, просто в нашому побуті вони не настільки поширені.

You cannot copy content of this page