Навіщо вам косуха? Ось вам краще парку, вона вільніша йде, саме для ваших гpyдей! Буде їм мішечком. – відповіла чергова продавчиня з відразою на обличчі. Я м’яко посміхнулася та вийшла з магазину

– Ви хочете купити косуху на 48, ой вибачте 50 см в області гpyдей? – запитала худенька продавчиня і продовжила – ну, зазвичай, у нас їх купують худенькі дівчата, тому на Вас у нас не буде розміру. У нас є тільки 44. – сказала продавчиня та єхидно посміхнулася.

– Навіщо вам косуха? Ось вам краще парку, вона вільніша йде, саме для ваших гpyдей! Буде їм мішечком. – відповіла чергова продавчиня з відразою на обличчі. Я м’яко посміхнулася та вийшла з магазину. Джерело

– Ой, ну з ВАШИМИ та розмірами ще й у ТАКОМУ віці, що майже рівний моєму краще купити якесь пальтечко, а ось косухи уже пізно. – сказала жінка років 60-ти та щиро розсміялася. Я м’яко посміхнулася та вийшла з магазину.

У наступному магазині мене зустріли значно привітніше, хоча нічого путнього з цього все одно не вийшло.

– Я б хотіла чорну косуху.

– Ось тримайте, будь ласка. Приміряйте! – Простягнула мені жінка яскраво-червоний піджак.

– Але ж це піджак і він червоний!

– Ось, може цей? – простягнула вона мені цього разу золотистий кардиган. Після цього я зрозуміла, що тут нема про що говорити й вийшла з магазину коротко подякувавши.

У наступному магазині мене почали вмовляти купити щось зимове, адже «зима на носі, яка косуха!?» Я знову коротко посміхнулася та покинула магазин.

І нарешті магазинів через 5 я знайшла те, що мені було потрібне.

– Так, звичайно, у нас є такі розміри косух. Ось, які моделі у нас є! – приємна жіночка розклала переді мною близько 10 моделей косух мого розміру.

Вона не давала мені дурних порад, чи не намагалася змінити мій вибір. І це мені дійсно сподобалося! Тому я вирішила запитати, чому у неї таке чудове обслуговування у порівнянні з іншими магазинами на що вона дала мені відповідь:

Читайте також: Чиясь важка рука затулила їй рота. Іншою чоловік похапцем, тривoжно диxaючи, почав зpивати з неї блузку, спідницю. Саме в ту мить зайшов Степан. Побачене не залишило у нього ніяких сумнівів, що дружина зраджує його

– Вся річ у тім, що я володію цим магазином. Я знаю, що у мене є, як його подати та що будуть купляти. А ті продавці, що працюють там за безцінь і продавати нічого не хочуть.

Тепер я тільки туди і ходжу. І вам раджу купувати тільки у тих продавців, що поважливе до вас ставляться.
На вашу думку, чи підозрюють власники крамниць, що більшість їхніх продавців нехтують повагою до клієнта через що ті йдуть «в мінус».