fbpx

Наїхала свекруха на мою маму, дуже хоче вона, щоб їх синочок за чужий рахунок просторо жив. Так ось, мама моя їм заважає сильно

Багато років тому мій батько купив мені однокімнатну квартиру, щоб наша тоді ще молода сім’я могла жити окремо. Ми зробили ремонт і переїхали, а батьки залишилися жити в своїй двокімнатній квартирі, яку заробляли важкою працею.

Батьки мого чоловіка нам зовсім не допомагали, та й з’являлися в нашому житті не часто. Все різко змінилося п’ять років тому, коли мого тата нестало. Мама залишилася одна, на думку рідні чоловіка, в хоромах. Не знаю з чого вони вирішили, що вона комусь щось винна, але раптом почалися розмови про те, що непогано б, щоб моя мама переїхала в нашу однокімнатну, а ми в батьківську двушку.

Мамі цю пропозицію озвучила моя свекруха мало не в наказовому порядку. На бесіду викликали і мене – дорікали, наводили якісь доводи, просили умовити маму. А мама різко проти обміну. По-перше, це її будинок, по-друге, наш ремонт в рази гірше, ніж у неї, так взагалі вона вважає, що вони з татом і так забезпечили нас житлом.

Так моїй свекрусі і сказала: – Ми однокімнатну купили, тепер нехай діти її продадуть, ви додасте і можна купити двокімнатну.

Тільки от біда, грошей у батьків чоловіка на таку допомогу грошей немає і не передбачається. Дуже хочуть вони, щоб їх синочок за чужий рахунок просторо жив. Так ось мама моя їм заважає сильно.

You cannot copy content of this page