fbpx

“Я зустрічаюсь лише з забезпеченими чоловіками, але це ніяк не стосується грошей” – сповідь успішної жінки

Я витратила дуже багато часу, зустрічаючись з лузерами. Потім я перейшла на багатеньких і мій світ перевернувся. Але перш ніж назвати мене мисливицею за гаманцем, послухайте: я не зустрічаюся з забезпеченими чоловіками заради їхніх грошей. Просто їхні гроші говорять про їх характер. Ось чому вони цікавлять мене більше:

1. Щоб бути забезпеченим, потрібно багато енергії, а я люблю енергійних чоловіків.

Якщо тільки це не мажор, то щоб стати багатим, потрібно бути заповзятливим. Багаті чоловіки трудяться над тим, щоб заробити гроші. Це вимагає багатьох зусиль і енергії. І я хочу бути з тим, хто постійно в русі, а не лежить на дивані і дивиться телевізор.

2. Щоб бути багатим, потрібно бути розумним.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

За рідкісними винятками, потрібно бути розумним, щоб заробити гроші. Це навіть не книжковий розум, а якийсь емоційний, загальний здоровий глузд. А мене приваблює розум більше, ніж гарненька зовнішність.

3. Я хочу не просто хлопця, я хочу наставника.

Мені не цікаво зустрічатися тільки заради сeксу і емоційної близькості. На жаль, це все, що мені могли дати бідні хлопці. У багатих же я можу повчитися. Якщо чоловік може мене чогось навчити, надихнути, тоді я буду для нього найкращою дівчиною.

4. Багаті чоловіки знають, як отримати те, що вони хочуть.

Вони впевнені в собі і не дозволять будь-чому встати між ними і їх метою. Я ненавиджу сором’язливих хлопців або не впевнених у собі. Це відштовхує. Мені неважливо, скільки грошей у нього на рахунку, мені важливо те, як він досягає того, чого хоче (в тому числі, якщо його мета – я).

5. Забезпечені чоловіки повні сюрпризів, і це підігріває інтерес.

Багаті чоловіки багаті, тому що у них є ідеї. Вони можуть придумати щось нестандартне, поза кліше.

6. Успішним чоловікам наплювати на думку інших.

Якби вони постійно дивилися по сторонам, то не залізли б на таку вершину. Вони роблять те, що самі хочуть, не слухаючи те, що говорять інші. Їм все одно, якщо вони комусь не подобаються. І для мене це дуже сeксyально. Мені не потрібен лузер, який залежить від громадської думки.

7. Бідні хлопці вважають мене дивною.

Я багато працюю, іноді по 10-12 годин на день. Бідні хлопці мене не розуміють і говорять, що я не «насолоджуюся життям». Я насолоджуюся. Просто я знаю, що, щоб домогтися успіху, потрібно йти на жeртви. Забезпечені чоловіки розуміють мене в цьому – вони самі такі ж.

8. У багатих свої правила.

Ми самі повинні створювати правила – це моя ідеологія. Багаті хлопці – інноватори, які не бояться порушувати загальноприйняті правила і встановлювати свої. Я хочу бути саме з таким чоловіком. Я незалежна жінка, і мені потрібен незалежний чоловік.

9. У успішних хлопців приголомшлива харизма.

Ти не можеш бути владним і багатим, якщо ніхто тебе не любить. Таке буває рідко. У більшості багатих хлопців шикарна харизма. Вони знають, як привернути до себе людей.

10. Багаті хлопці не вірять в удачу.
Успішні бізнесмени знають, що удача не допоможе, якщо ти не хочеш працювати. Звичайно, вдалі обставини можуть сприяти твоєму успіху, але вони ніщо, якщо ти нічого не робиш. Я люблю захоплених людей.

11. Багаті хлопці не влаштовують драми.
У них просто немає часу на ці дрібниці. Якщо я не пишу хлопцеві три дні, то бідний подумає, що я вже почала гуляти з іншим. Багатий же запитає, над чим я так запрацювалася. І це круто!

Джерело.

You cannot copy content of this page