Названо нового ведучого “Сніданку з 1+1”, який переїхав до Києва з Праги (фото)

Вчора в студії “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін та Людмила Барбір представили нового ведучого ранкової програми.

Ним став Єгор Гордєєв, якого глядачі “1+1” добре пам’ятають за роботою у випусках “ТСН.Ранок”.

Дебют Єгора Гордєєва як нового ведучого “Сніданку з 1+1” відбудеться 14 серпня. Останній рік Єгор жив у Празі, де отримував міжнародний журналістський досвід. Пропозиція приїхати до Києва і взяти участь в пробах стала для нього несподіванкою.

“Дуже важливо, хто приходить до нас зранку додому. Мені здається, між Єгором і глядачем не буде дистанції. Він приємний співрозмовник, який буде відбирати тільки найкориснішу інформацію, – коментує директор департаменту ранкового мовлення “1+1” Юлія Жмакіна. – Єгор став джокером на кастингу. До того, як він приїхав на проби, ми вже розглянули понад 50 кандидатів, серед яких відомі теле- та радіоведучі, спортивні коментатори.

Але ми розуміли, що це не зовсім те, що потрібно нашій аудиторії. Коли Єгор з’явився в кадрі, все стало на свої місця. Він добре знайомий глядачам “1+1″, але таким його ще не бачили. Думаю, він всіх приємно здивує”.

Новий ведучий “Сніданку з 1+1” захоплюється плаванням і вітрильним спортом. Він любить подорожі і хороші книжки. Єгор дуже цінує сімейні традиції, проте своєю сім’єю обзавестися поки не встиг.

“Робота в “Сніданку з 1+1” для мене це виклик – я ніколи не вів у парі. Крім того, це абсолютно новий формат. Глядачі звикли бачити мене в строгих приталених піджаках, серйозного та стриманого. Тут я буду зовсім іншим, і піджаки теж будуть іншими, – з посмішкою розповідає Єгор.

– Я добре знаю команду “Сніданку”, адже ми працювали паралельно 3 роки в ранковому ефірі. За цей час ми встигли зблизитися та стати друзями. Я радий, що повертаюся додому”.

До слова, з 14 серпня “Сніданок з 1 + 1” знову буде виходити в розширеному хронометражі – по буднях з 6.45 до 9.30.

Читайте також: Ірину Білик підняли на сміх в соцмережі через її фото у ванній