fbpx

Названо п’ять пар, яким не судилося жити довго та щасливо через несумісність імен

Кожне ім’я несе свою енергетику та наділяє людину певними рисами характеру. За значенням імен закоханих можна визначити, чи буде їхній союз щасливим чи приреченим на розрив.

З давніх-давен люди цікавилися, як взаємодіють між собою імена і їх власники, вели цілі списки із зазначенням сумісності і надавали цьому величезного значення.

Семантикою імені, його походженням, впливом долю займається окрема наука – антропоніміка, а нумерологи і астрологи обчислюють, наскільки підходять одне одному люди з різними іменами. Фахівці склали цілий список пар, які приречені на прощання через те, що вони абсолютно різні на енергетичному рівні.

Світлана та Дмитро

Походження імен Світлана та Дмитро дуже відрізняється: їх носії відносяться до різних культур, між якими може бути не так багато спільного. Такій парі важко знайти спільну мету, тому у стосунках часто виникають конфлікти. У союзі Світлана і Дмитро більше скаржатимуться і страждатимуть через проблеми, що виникають, ніж вирішувати їх.

Євгенія та Антон

Євгенія та Антон – це люди, які живуть емоціями. Це означає, що в такій парі буде багато сварок, бо жоден не зможе стримувати себе. До того ж є великий ризик, що колись закохані почнуть зраджувати одне одному.

Дарина та Олексій

Сумісність імен Дарина та Олексій у любовних стосунках вкрай низька. Між двома людьми повністю відсутня взаємоповага, а це запорука міцних та здорових стосунків. З цієї історії не вийде нічого доброго, хоча в цукерково-букетний період парі здаватиметься, що вони ідеально підходять однеин одному.

Валентина та Микита

Цей бурхливий союз рідко виявляється міцним. У Валентини та Микити на початку стосунків усе складатиметься ідеально, але потім власники таких імен зрозуміють, що у них різні ритми життя. До того ж у цих людей свої поняття про вірність та сімейні цінності. При цьому Валентина та Микита часто тримаються за стосунки, не можуть «порвати» зі своїм партнером, через що страждають.

Роман та Валерія

Цей союз не виявляється надто міцним: Роман та Валерія швидко холонуть одне до одного. Пара може одружитися, але, на жаль, найчастіше кохання в їхньому шлюбі не буде. Зберегти сім’ю можуть спробувати заради дітей. Якщо Роману та Валерії будуть дорогі їхні стосунки, доведеться навчитися терпінню та знайти масу компромісів.

You cannot copy content of this page