– Не був би я одружений з Анькою, я б з великим задоволенням з тобою одружився! – Зізнався мені чоловік кращої подруги. Ось уже чотири роки ми зустрічаємось потайки

З Анею ми познайомилися в університеті і до сих пір спілкуємося, навіть дітей водимо в один і той же дитячий садочок. Чоловік у неї звичайний трудяга. Звуть Максим, працює водієм-далекобійником – нічого незвичайного в ньому я не бачила.

Познайомилася з ним ближче в той період, коли мій чоловік пристрастився до чарки. Я переставала його впізнавати. Ось до чого довело скорочення чоловіка на роботі. Одного разу, коли я прийшла додому він почав буянити і я написала Максиму, щоб той приїхав і втихомирив мого благовірного. Він не відмовився і дуже сильно мені допоміг.

Чоловік заснув на підлозі ванної, а я запросила Максима випити чаю. Між нами зав’язалася невимушена розмова: – І що ти в ньому знайшла? – запитав Максим.

– Сама не знаю. Раніше він був зовсім іншим

– Не був би я одружений з Анькою, я б з великим задоволенням з тобою одружився!

У той момент у мене щось клацнуло. Весь цей час я була сама не своя. Я ніяк не могла забути Максима, я думала про нього перед сном, і я бачила його уві сні. Після кількох тижнів таких роздумів він почав мені дзвонити і призначив зустріч у себе вдома, поки Аня була у відрядженні.

Не знаю навіщо, для чого, але я приїхала до нього. Він зізнався мені в коханні, а я відповіла йому взаємністю. Нерозумно було заперечувати те, що я не закохана в нього. З того часу ми бачимося з ним потайки від всіх. Знаю, що довго це тривати не може, але що мені робити уявлення не маю.

Фото ілюстративне з вільних джерел