Не дивуйтеся, коли одного разу народ винесе вас на ваших же вилах з приміщення Верховної Ради

У мережі Facebook відреагував журналіст Ростислав Демчук на те, що президент України Володимир Зеленський нещодавно провів зустріч з народними депутатами.

Журналіст прокоментував слова Зеленського про те, що представники чинної влади зневажливо поставилися не тільки до журналістів, але і до всіх, хто за нього проголосував.

Сам Зеленський на зустрічі з нардепами сказав:

Читайте також: Таку поведінку президента у Верховній Раді бачать перший раз

“Люди, так зневажливо лідери фракцій Верховної Ради вчинили не тільки по відношенню до мене. Вони продемонстрували свою зневагу до вас, до всіх моїї виборців.

Лідери фракцій більшості проігнорували зустріч із Зеленським!!! Голови фракцій більшості – “БПП” і “Народний фронт” не були присутні на зустрічі керівників фракцій Верховної Ради з переможцем другого туру президентських виборів Володимиром Зеленським. Вони знаходяться у відпустках, в основному за кордоном.

Також журналіст нагадав і про всіх представників українського парламенту, які вирішили не брати участі у вельми важливій зустрічі.

“Лідер фракції “Радикальної партії” Олег Ляшко у своєму Facebook заявив, що на зустріч із Зеленським не пішов, оскільки питання інавгурації його “не цікавить”.

“Головна тема нашої майбутньої особистої бесіди — це не дата інавгурації, а три ключових питання:

як він відновить мир в Україні;

як він відновить економіку;

як він подолає бідність українців. Інші питання мене не цікавлять”, – заявив Ляшко.

Мораль цієї байки! Пан Ляшко та інші “слуги народу” у ВР, не дивуйтеся, коли одного разу народ винесе вас на ваших же вилах з приміщення Верховної Ради”, – написав журналіст.