fbpx

Не марнуйте час. Магнітна буря у повний місяць 16 – 17  квітня 2022 року

Сонце постійно випромінює заряджені частки. Вони утворюють так званий сонячний вітер, який, наближаючись до нашої планети, взаємодіє із її магнітним полем. Коли на Сонці відбуваються спалахи або найсильніші ударні хвилі, потік часток збільшується і колосальна енергія буквально «врізається» в магнітне поле, яке від коливань починає обурюватись і тремтіти.

Ми не можемо бачити цей процес, але організм метеочутливих людей реагує на нестабільність геомагнітного стану.

16-17 квітня 2022 року, магнітосфера Землі буде слабко обуреною, ймовірність магнітної бурі 5%. Сила геоударів не перевищить чотирьох балів. Не можна марнувати час, потрібно зайнятися самопідготовкою до несприятливого періоду.

Як підготуватися до магнітних бур.

Напередодні магнітної бурі не перевтомлюйтесь, проводьте щонайменше годину на день на свіжому повітрі. Вживайте легку їжу. Добре висипайтеся, робіть легку ранкову гімнастику. Важливо зберігати спокій, не перебільшувати впливу магнітної бурі на організм.

Як захиститися від негативного впливу бурі.

Щоб зменшити негативний вплив бурі на організм, обмежте інтенсивні фізичні навантаження, відпочивайте більше, гуляйте на свіжому повітрі, забезпечте повноцінний сон. Дотримуйтесь здорового харчування: їжте рибу, овочі, каші, пийте більше води.

Що не можна робити під час магнітних бур.

Відмовтеся від вживання кави та шкідливих звичок, також від вживання міцних напоїв. Не піддавайтеся стресам, уникайте конфліктних ситуацій. Не беріться за роботу, яка потребує зосередженості та уваги. Обмежте поїздки за кермом автомобіля.

Якщо ви схильні до впливу магнітних бур, то насамперед відстежуйте дні, в які спалахи на Сонці найбільш ймовірні. Якщо точно знати коли будуть магнітні бурі, вплив на здоров’я людини їх можна звести до мінімуму.

You cannot copy content of this page