Не можу пробачити себе, що пішов із сім’ї. Якщо б перша дружина знала на кого я її проміняв

Я сам подав на розлучення. Сам прийняв рішення піти до іншої пасії і сам все це несу зараз на плечах. Моя дружина навіть не здогадується, як мені погано. Такий характер у мене, що не можу зізнатися і впасти в бруд обличчям. І зараз я розумію, як нерозумно поступив. Я залишив дружину і доньку через, як мені здавалось, любов до іншої жінки. Я думав, що це правильно. Коли жити не можеш більше без неї.

Все дуже швидко починалося. Оля прийшла до мене в офіс бухгалтером, навела порядок у всьому, усміхнена, красива, з гумором. І я потрапив… Наш роман тривав два роки. А потім вона сказала, щочекає дитину. І тут я прийняв рішення, що це знак. Пішов з сім’ї. У мене народилася друга донька. Перша перейшла до другого класу. Я допомагав своїй першій дружині і дитині. Начебто все виконував, як порядний чоловік.

Оля виставляла в соцмережах наші фото, всі усміхнені, радісні, щасливі обличчя, «сніданок для коханої», перші кроки доньки, блакитний берег моря, ось що подарував мене мій коханий, «щаслива сімейка», «улюблений балує мене подарунками». Насправді нашим сваркам немає кінця. З ранку до вечора, день за днем. Вранці сніданок зовсім не для мене, а для соцмережі.

Близькості майже немає. З дитиною займаюся я, дружина на тренуваннях. Про роботу й мови бути не може. Вона втомлюється, а її треба цінувати просто за те, що вона поруч. Вона виявилася егоїстичною, показною, спрямованою тільки на зовнішню красу людини.

Коли ми приїхали до моїх стареньких бабусі і дідуся, так вона навіть за стіл з нами не сіла. В туалет не змогла сходити, сказала: «Там старими пахне». Зробити зауваження не можна, відразу скандал. Поговорити не можна, крики. Але на вулиці ми щаслива, красива пара з коляскою за 25 тисяч (це дуже важливо для неї). І я все більше спостерігаю за Надією, моєю першою дружиною. І все більше розумію, кого я втратив. І заради кого. Там дитина, тут дитина.

Колишня дружина юрист в хорошій компанії. Донька каже, що мама спостерігає за мною в соцмережах. Каже,  їй боляче, але тато знайшов своє щастя, а вона одна. Якби ж вона знала, яке щастя!

Фото pixabay.com