fbpx

Не протрималась i двох тижнів: через примхи Меган звільнилася няня

Про характер герцогині Сассекської вже ходять легенди. Днями їх доповнила ще одна новина: інсайдери стверджують, що королівська няня звільнилась після 2 тижнів співпраці з Меган Маркл. Джерело

Як повідомляє Nеw Idеa, народження первістка дуже змінило герцогиню Сассекську. Вона настільки прагне вберегти Арчі Харрісона від всіх, що не дозволяла навіть няні брати на руки дитину. Жінка, яку найняла королівська родина для допомоги новоспеченій матусі, не витримала навіть випробувального терміну та після 2 тижнів відмовилась від вакансії.

Меган не витримує, коли хтось залишається наодинці з Арчі. Вона ігнорує будь-яку допомогу. Ніхто не може піклуватися про нього, крім неї самої. Вона навіть не дозволяє няням займатися дитиною, – розповів інсайдер.

Читайте також: Кличко прилетить до Лос-Анджелесу: боксер неочікувано відреагував на пoбuття своєї колишньої

Окрім цього, джерела таблоїда стверджують, що Меган не довіряє доглядати за первістком навіть своїй матері, яка спеціально приїхала до Великобританії, щоб підтримати доньку. Доріа Редлан могла всього кілька хвилин побути наодинці з внуком, після чого герцогиня забирала дитину.

“Меган любить контролювати все сама. Вона дозволяла Дорії тримати Арчі на руках тільки кілька хвилин. Вона виходила з душу і буквально вбігала до кімнати, щоб повернути його назад”, – додав інсайдер.

You cannot copy content of this page