fbpx

Не сyдiть по вигляду: копирсаючись у смітниках, безхатько врятував дитині життя

Не судіть людину лише по тому, як вона виглядає. Буває так, що життя може врятувати найпростіший волоцюга, який копирсається у смітниках.

Ця реальна історія сталася в місті Челябінськ і розповіли волонтери, які допомагають безхатькам. Вони годують, лікують, передають їм одяг і взуття. Без цієї допомоги багато бродяг вже давно б помepлu.

Одного разу 35-річний Кирило копався в сміттєвому контейнері. Там йому на очі потрапила папки з якимись документами. В ній безпритульний знайшов паспорт 18-річного хлопця, а також страховий номер індивідуального особового рахунку, страховий поліс, медичні аналізи і найголовніше – направлення на опepaцію на серці.

Безпритульний здивувався, як такі важливі папери могли викинути на смітник. Мабуть, їх вкрали або згубили. Кирило вирішив, що їх потрібно віднести додому власникам. Чоловік по собі знає, як складно відновлювати документи. Тим більше, їх власнику потрібна була дуже серйозна опepaація, а без неї він міг би й помepти.

Чоловік дуже боявся і соромився йти додому до власника документів. По-перше, його вигляд відсторонював людей. По-друге, його могли прийняти за злодія цих самих документів. Але безпритульний знайшов у собі сили і відніс документи.

Коли він подзвонив у двері, відкрила жінка у віці. Заїкаючись від хвилювання, Кирило пояснив причину своєї появи. У жінки, коли вона побачила документи, на очах виступили сльози. Вона була матір’ю того хлопця, якого чекала опеpaція.

Читайте також: Коли мама довідалася, що від Ігора зaвaгiтніла Любця – відразу спровадила сина до армії. А потім поїхала забирати аби змусити одружитися з вaгiтнoю Надьою

Мама і всі рідні вже зневірилися знайти документи. Виявилося, що хлопця пограбували. Гроші забрали, а документи викинули. Грошей не шкода, а ось направлення на опеpaцію було важливе для життя. Але, на щастя, Кирило повернув документи.

Мама хлопця віддячила бродязі грошима, речами і їжею. Кирило ж скромно повернувся на вулицю.

Волонтери кажуть, що після сюжету на одному з телеканалів Кирила побачила його мати. Вона вмовила його повернутися додому. Зараз чоловік почав нове життя. Навіть знайшов собі роботу.

Джерело.

You cannot copy content of this page