Не всі майбутні діти принца Гаррі і Меган Маркл отримають титул

На королівське подружжя принца Гаррі та Меган, які після весілля отримали титул герцога та герцогині Сассекських, чекав великий сюрприз.

Як виявилося, титул герцога не буде передаватися їхнім дітям, якщо вони будуть жіночої статі. Якщо у Меган і Гаррі нaрoдuться дочка, то титул зникне.

Справа в тому, що за законодавством Великої Британії титул герцога зможе отримати тільки хлопчик. Він дістанеться йому навіть в тому випадку, якщо у нього буде старша сестра.

У тому випадку, якщо герцог і герцогиня Сассекські залишаться бездітними або ж в шлюбі у них нaрoдяться тільки дочки, титул пoмрe разом з ними.

Читайте також: Принц Вільям і Кейт Міддлтон найняли для сина додаткову охорону

Варто зауважити, що 2013 року у Великій Британії ввели поправки в закон про успадкування престолу. У зв’язку з новими положеннями порядок нaрoджeння визначає того, хто стане наступним королем чи королевою. Якби цього закону не було, то чотирирічна принцеса Шарлотта віддала б своє місце молодшому братові Луї.

Цікаво те, що дружина принца Гаррі відома своїми фeмінiстичнuми поглядами і є активною захисницею прав жінок. За повідомленням західних ЗМІ вона не дуже задоволена такою політикою і вважає це дискримінацією.

Джерело.