Не встигла сьогодні вранці відкрити очі, дзвонить телефон. На екрані фото подружки, яка дуже любить похропіти до обіду. Дивно. Не встигаю сказати чергове «Привіт», як розумію, що дзвонить вона не просто так

Слухай, ну я не знала кому мені зателефонувати, чомусь вирішила тобі. Я не знаю що мені робити. Зараз Андрій (чоловік подружки) розмовляв по телефону, залишив його на ліжку і пішов в душ. У цей час прийшла смска. Я прочитала. Ну в загальному, це від Олени (співробітниця чоловіка). Вони зустрічаються.

– Почекай. З чого ти взяла? Що там такого страшного написано? Нічого. Я всю переписку прочитала. Там багато всього і різного.

– Ірка! А на біса ти в телефон полізла? Ти хотіла там знайти те, що знайшла?

– Ні, не хотіла. (В трубці ридання).

– А навіщо тоді? Що тепер з цим робити?

– Так ось я і питаю тебе!! (Мене ?????)

– Ну я не знаю … Або розлучатися або зробити вигляд, що нічого не сталося.

– Я не хочу розлучатися … (знову плач). І ніякого виду я робити теж не буду! Придумай щось. А я їх … (далі йде набір не надто пристойних обіцянок і побажань в адресу чоловіка і його коханки).

– Ти давайте не реви. Заспокійливе в будинку є?

– Є, здається.

– Прийми і заспокойся спочатку.

– А робити то що?

– А тобі закортіло прямо зараз щось робити? Трохи потерпіти не можеш? Заспокоїшся – подзвониш.

Нічого собі ранок почався … Я і в правду не знаю, що робити в такій ситуації. Можна, звичайно, промовчати. Але де гарантія, що всі ці стосунки самі по собі закінчаться? Та й принизливо це. А якщо почати розбирання, то ще не відомо куди крива вивезе. Роботи у Ірки нормальної немає. Вона все життя тільки тим і займалася, що Андрію кашки, супчики варила, від нежиті і радикуліту лікувала, та піджачки з брюками йому утюжила.

Син давно виріс, а більше нікого у неї немає. Погана якась ситуація вимальовується … Тут треба подумати. Через годину знову дзвінок. Голос вже трохи рівніший: – Я зателефонувала Наташкі (ще одна наша подружка). Вона пропонує волосся їй прорідити (коханці).

– Я проти. Давай якісь мирні варіанти підбирати.

У підсумку вирішили ввечері зібратися на нараду. Але, якщо чесно, у мене ніяких розумних пропозицій немає …. Якого дідька Ірка в цей телефон полізла.