Не викидайте кавову гущу: 17 геніальних способів її повторного використання про які ви не знали

Чи знаєте ви, що кавова гуща має інші цілі за межами вашої чашки? Сьогодні ми дізнаємося більше про дивовижний використанні кавовій гущі!

Використовуйте кавову гущу щоб позбавити вашу собаку від бліх
Кавова гуща може ефективно відганяти блохи від вашої собаки. Купайте свою собаку, промийте і протріть її кавою. Потім промийте ще раз. Кофеїн може бути токсичним для собак, тому переконайтеся, що ваша собака не їсть цю гущу.

Видалити мішки і темні кола під очима
Кавова гуща може діяти як сечогінний засіб і може зменшити набряклість. Кокосове масло і кавова гуща можуть допомогти вам позбавитися від мішків і кіл під очима. Просто змішайте інгредієнти, щоб отримати густу пасту. Нанесіть на шкіру під очима і залиште на 20 хвилин. Потім ви можете обполоснути все. Щоб отримати найкращі результати, повторіть цю процедуру 2 рази на тиждень.

Прискорити ріст волосся
Кавова гуща може стимулювати ріст волосся, усувати накопичення продукту і відшулушивати шкіру голови. Ви повинні масажувати шкіру голови, приймаючи душ.

Використовуйте її як приправу
Кавову гущу можна додавати в м’ясо на грилі і овочі.

Пофарбуйте старий дерев’яний стілець
Ви повинні змішати 1 ст. л. кава з білим оцтом і нанесіть суміш на стілець. Залиште на 24 години. Дайте йому висохнути, потім повторіть ще раз для більш темного кольору. Обов’язково витріть зайве.

Зменшіть целюліт
Кавова гуща може бути дуже ефективною в разі целюліту. Масаж і відлущування ураженої ділянки шкіри корисно для збільшення потоку і циркуляції поживних речовин.

Використовуйте як природний очисник
Щоб очистити ваші пофарбовані каструлі, горщики або ваші брудні стільниці, просто потрібно посипати їх кавовим зерном і використовувати тканину для усунення плям.

Використовуйте її, щоб виростити моркву
Кавова гуща може додавати в грунт поживні речовини, що, в свою чергу, поліпшить грунт, щоб ви могли виростити моркву. Вони можуть запобігти появі кореневих личинок.

Використовуйте її, щоб очистити свій камін
Кавова гуща також використовується для полегшення очищення каміна. Просто посипайте один шар вологої кавової гущі над попелом, перш ніж ви його прибирете.

Читайте також: Гризти насіння смepтeльно нeбeзпeчно для вашого здоров’я – лікарі

Видаляє мepтву шкірy
Кавова гуща може виступати в якості дивного ексфоліатора для усунення мepтвої шкіри.

Природний дезодорант
Помістіть кавову гущу в маленьку миску або сумку і залиште на полиці, щоб видалити запахи у вашому холодильнику.

Саморобні свічки
Використовуйте кавову гущу, щоб зробити свої свічки.

Готуйте м’ясо
Волога кавова гуща має природний вміст кислоти, тому вона може виступати в якості дивного засобу для приготування м’яса.

Використовуйте її в компості
Кавова гуща також може зміцнити садовий компост мікроелементами. Додатковий фосфор, азот і калій на землі можуть допомогти вашим рослинам перетворити сонячне світло в енергію, а також зберегти вологу.

Використовуйте її як позбавлення від шкідників
Кавова гуща може ефективно відбивати садових шкідників, особливо слимаків та равликів. Посипте нею навколо вашого саду, щоб тримати цих шкідників в страху.

Використовуйте як добриво
Ви також можете додати кавову гущу в грунт. Це додасть органічні речовини, поліпшить аерацію і утримання води.

Джерело.