Не виливайте воду з-під відвареної картоплі! Маленькі секрети доброї господині

Ось що робити з водою, в якій варилася картопля. Поради доброї господині.За матеріалами:Пошепки

Все в господарстві знадобиться!

Прочитавши цю статтю, ви перестанете виливати воду з-під відвареної картоплі. Її використовували для різних цілей ще наші бабусі. І ось чому!

Як можна використовувати картопляний відвар?

Читайте також:5 причин, коли потрібно відмовитись від КАВИ зовсім, або зменшити кількість цього ароматного напою

Для обличчя.

Після того, як Ви зварили картоплю, злийте відвар, процідіть його і помістіть в скляний контейнер. Потім на дві години поставте в холодильник.

Відвар з-під відвареної картоплі багатий крохмалем, кaлiєм, вiтaмiнoм B12, eлeктpoлiтaми. Його можна використовувати, як омолоджувальний тонік для шкіри. Найкраще протирати ним обличчя ввечері після вмивання. Ефект буде помітний вже протягом двох днів після початку використання.

Для волосся.

Якщо у Вас сухе, мляве або посічене волосся, ви можете мити його цією водою. Бажано використовувати воду з вареної картоплі для ополіскування або як маску для волосся.

Розподіліть відвар рівномірно по волоссю і залиште на 30 хвилин. Потім вимийте голову як звичайно і, коли будете ополіскувати, використовуйте трохи більше картопляної води.

Для рослин.

Вода з відвареної картоплі без солі хороша, як добриво для рослин. Рекомендується використовувати їх небагато, кожного дня, з цією рідиною.

Для посуду.

Вода після вареної картоплі добре очищає срібло і столові прибори. Ви повинні покласти їх у відвар на кілька годин, а потім вимити.

Для тварин.

Вода з відвареної картоплі також корисна для домашніх тварин. Особливо для тих, хто не вживає молоко. Ви можете використовувати її при приготуванні їжі для тварин.

Для готування.

Якщо ви готуєте тушковане м’ясо, залийте його відваром з картоплі, тому що крохмаль пов’язує соус і робить його кращим. Використовуйте картопляну воду для приготування супу. А домашній хліб смачніший з води, в якій варилася картопля. Він буде більш пухким і здобним.