“Негайно валіть з мого будинку!”: Батько в останній момент відмовився оплачувати весілля доньки, такого повороту гості не очікували

Вітчим прийняв свою пасербицю за рідну дочку, підтримуючи її емоційно, психологічно і фінансово. Як тільки їй була потрібна допомога, вітчим негайно вирішував всі проблеми! Але ось одного разу…

«Моя дочка мала вийти заміж 3 листопада минулого року. Підготовка до церемонії відняла вже величезну кількість часу. Я не одружений з матір’ю своєї падчерки, але ми живемо разом майже 10 років.

Минулого року моя дочка закінчила університет. Я оплачував все її навчання. Вона не працювала, і жила з нами всі ці роки, поки вчилася. Більш того, я купив їй машину, щоб вона не турбувалася щодо того, як добиратися до університету.

Час від часу в її житті з’являвся біологічний батько, з яким вона проводила певну кількість часу. Він не вніс ні цента в її навчання чи повсякденні витрати, але дочка продовжувала його любити.

На весілля було вирішено запросити максимум 250 осіб. Я віддав своїй співмешканці і падчерці список з 20 осіб, яких я хотів би бачити на цьому весіллі. Мої рідні запевнили мене, що вони про все подбають.

За кілька днів до весілля, я зустрів одного зі своїх друзів, який був в цьому списку. Я запитав його, чи прийде він на весілля, але він відповів, що не отримував ніякого запрошення. Він сказав мені, що отримав лише оголошення, але не запрошення.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegram та Instagram

Звичайно ж, він не міг з’явитися на весілля лише з оголошенням в руках. Там не було навіть його імені. Плюс до всього, на оголошенні було не моє ім’я, а ім’я біологічного батька моєї пасербиці.

Через кілька днів я дізнався, що в остаточний список з 250 гостей не було внесено жодного імені з мого списку. Це був справжній плювок мені в обличчя.

Але добив мене абсолютно інший факт. Повернувшись ввечері з роботи, я побачив у себе вдома майбутнього зятя і членів його сім’ї. Це було на зразок невеликого знайомства. Знаєте, що мене вивело з себе? Вони не попередили мене про цю вечерю, а вся увага була спрямована на рідного батька моєї пасербиці. Звичайно ж, це було прикро! Що він зробив для майбутньої церемонії?

Я взяв келих і сказав:

«У мене є тост. Для мене було величезним задоволенням бути частиною цієї родини. Я отримував насолоду від кожного дня, прожитого в колі цих прекрасних людей. Але зараз я хочу подякувати зовсім іншим людям: рідному батькові моєї пасербиці, її нареченому і всім членам його сім’ї.

Читайте також: “Твої вишкребки їдять, як коні! І лахів їм не настарчиш!”: Тин бідних Гнатиків у селі, хлопці не підпирали. Довго Ярина в дівках сиділа – заміж пішла за старого

Ви відкрили мені очі на багато що. Я нарешті зрозумів, що виконував в цій родині роль банкомату. За все те, що я дізнався за останні дні — про список гостей, про цю вечерю і т.д. — я урочисто заявляю, що відмовляюся оплачувати це весілля.

Вип’ємо ж за щасливу пару і за рідного батька, якому випало честь взяти на себе все фінансування! Так, і ще! Негайно валіть з мого будинку!»

Егоїстично? Ні краплі! Чоловік був готовий викласти за це весілля 40-50 тисяч доларів! А що він отримав натомість? Плювок у його душу! Думаю, чоловік — молодець! І він зробив все правильно!

P. S. A як ви вважаєте: він правильно вчинив?