“Негласний глава пенсійного фонду”: у мережі жopстoко пройшлися по Виннику (видео)

Відомий ведучий Майкл Щур (Роман Вінтонів), висміяв ceкс-символ українського шоу-бізнесу Олега Винника, назвавши співака “негласним главою пенсійного фонду України”.

Про це йдеться у новому випуску своєї програми “#@)₴?$0 з Майклом Щуром”, опублікованому на YouTube.

“Негласний глава пенсійного фонду України – це все, що раніше ми знали про Олега Винника. Це співак, через якого українські бабусі забувають приймати ліки”, – пожартував Майкл Щур на рахунок відомої зірки шоубізу.

“Ми провели ексклюзивне розслідування з розслідування ТСН (мова йде про cкaндальний сюжет про особисте життя Олега Винника. – Ред.), і з’ясували, що між Винником і жінками є також проміжний етап – гроші. Забираємо у жінок гроші, віддаємо Виннику і він набуває матеріальні блага. Внаслідок він не уявляє життя без жінок”, – посміявся ведучий.

Читайте також: “Чорнуха і заказуха. Сюжет ТСН – це помста Олегу, а подробиці з особистого життя – брехня”: Захищати честь артист буде у суді

“Він настільки любить себе, що підібрав дружину, схожу на самого Винника, а його перше кохання – це він сам”, – заявив Майкл Щур, додавши, що тату, про яке колись в інтерв’ю Радіо Свобода заявив співак, ймовірно, було з його зображенням.

Також Щур висміяв ситуацію, яка розвинулася навколо першого кохання співака – його однокласниці Ніни, якій нібито присвячена легендарна пісня “Ніно”.

“Яка містерія – просто змінити “Ніна” на “Ніно” і вважати, що жінка ні про що не здогадається. Олег – це Доріан Грей, а Ніна – це його картина. Далі наші журналісти пішли в ліс шукати ту, для якої була написана пісня “Вовчиця”, але поки вони не повернулися”, – гщстро пожартував ведучий і додав:

“І поки є в природі рими на слово “Ніно”: вино, доміно, руно, кімоно, л*но, Держкіно – ці хіти не закінчаться ніколи”, – підсумував сюжет про українську зірку Майкл Щур.