fbpx

“Нехай сам розбирається”: Яна Бєляєва розкрила всю правду про стосунки з чоловіком Ані Лорак

Дівчина прокоментувала скандальне відео з Муратом, чоловіком Ані Лорак, на якому вона ніби-то в одному з нічних київських клубів обіймається та цілується з ним. Подробиці того вечора Яна розповіла Каті Осадчій у “Світському житті”.

Яна стверджувала, що то не вона була на відео.

“На відео взагалі була не я. І мені приписали роман з Муратом, чоловіком Ані Лорак”, – пояснила Яна.

Бєляєва все ще заперечує будь-які стосунки з Муратом. Але їх не раз бачили разом. Подейкують, що їхні стосунки тривають уже три роки. Та й сам Мурат не заперечує стосунків з Яною.

“Я не знаю, що відповісти, бо це була не я на відео. Він не міг заперечувати або підтверджувати, тому що я не була з ним в романі”, – зазначила Бєляєва.

Дівчина визнала те, що вони знайомі, бо в них, наче, є спільні друзі і компанія, нічого більшого.

Читайте також: “Губи-мутанти і це краса?”: Коханка чоловіка Ані Лорак стала фіналісткою “Міс Україна Всесвіт” і, схоже, виходить заміж (фото)

“Так, з Муратом знайома. Нас познайомив наш друг. У нас є спільні друзі. Ми були в одній компанії і нас познайомили. Ми взагалі просто знаходимось в одній компанії. Проте, дуже багато дівчат схожих по типажу, які могли бути з Муратом на відео”, – прокоментувала красуня.

Коли ж Катя Осадча запитала Яну, чому саме її згадують у всіх плітках, що стосуються Мурата і Лорак, то вона звалила всю відповідальність на чоловіка Лорак.

“Я не знаю, нехай він сам розбирається”, – підсумувала Бєляєва.

You cannot copy content of this page