fbpx

Неочікувано: Ніна Матвієнко вийде на ринг

Ніна Матвієнко, відзначивши своє 70-річчя, готується до великої події. Голос, який підкорив мільйони сердець, візьме участь в музичному шоу – “Битва оркестрів” 4 листопада в “Жовтневому палаці”. Пише Обозреватель.

На сцену разом з Ніною Митрофанівною вийдуть два оркестри – Національний академічний оркестр народних інструментів “Наона” під керівництвом Віктора Гуцала (музиканти відкривали в цьому році конкурс “Євробачення”) і державний академічний естрадно-симфонічний оркестр “Даес”. Керувати оркестром буде правнук великого українського композитора Миколи Лисенка.

За словами організаторів, до цього шоу Ніна Митрофанівна готує грандіозний сюрприз, який поки тримають в таємниці. “Такого від неї точно не очікує ніхто!”, – заінтригували організатори.

На “Алеї зірок” поруч з ТРЦ “Гулівер” з нагоди 70-річчя Ніни Матвієнко відкрили її іменну зірку, яка буде красуватися по сусідству з групами “Нікіта”, “Скай”. Привітати артистку прийшли її дочка Тоня Матвієнко та зоряний зять Арсен Мірзоян. Колеги – Марія Бурмака, Катя Чилі. Остання, виступаючи з промовою перед Матвієнко, розплакалася.

“Ніна Митрофанівна, коли я вас згадую, завжди плачу”, – сказала Чилі і не змогла стримати сліз. “Я ще не вмeрла, не потрібно плакати”, – пожартувала ювілярка.

Ніна Митрофанівна зізналася, що довго відмовлялася від такої почесті. “Я трохи забобонна, знаєте, коли хoвають людей, кладуть гроші, страшнувато це все, тому я відмовлялася від такої честі. Діти таємно сюди привезли, я до останнього нічого не знала, так і була здобута ця, прийшла до зірки. Але в 70 років можна трохи і звізданути”, – розповіла винуватиця свята.

Читайте також: Зовсім на себе не схожа: скандальна Ані Лорак спантеличила мережу дивною фігурою (фото)

А ось сам день народження артистка планує відзначити тільки 14 листопада. “Моїй сім’ї приїде 40 осіб. Куми, брати, сестри, трохи друзів. Буде такий хороший вечір! Які бажання загадала? Хочу бути здорова, довго співати і дожити до того моменту, щоб моя внучка зросла, і я могла видати її заміж. Ще мрію відремонтувати мамин будиночок, щоб люди приїжджали туди в гості. Все інше проходить, пам’ять – найголовніше! найбільше я боюся ювілею в кріслі з пледом на ногах. що діти подарували? А що вони можуть? Онуку подарували – це золото, яке незамінне сьогодні “.

Нагадаємо, шоу “Битва оркестрів” за участю Ніни Матвієнко та інших зіркових гостей, відбудеться 4 листопада в “Жовтневому палаці”.

You cannot copy content of this page