fbpx

Нестерпна п’ятірка: які Знаки Зодіаку найскладніші у спілкуванні

Різні знаки зодіаку «нагороджують» людей певним набором якостей. Для одних характерно дружелюбність, прагнення допомогти. Інші ставлять в глухий кут своєю імпульсивністю, непередбачуваністю, підступністю.

Астрологи з’ясували, які п’ять знаків зодіаку є найскладнішими. Отже, ось топ лідерів, з якими краще не вплутуватися в суперечку:

Козеріг

П’яте місце посіли Козероги. К – значить король. Так одним словом можна описати представників цього знака. Козероги щиро переконані, що тільки вони вінценосні особи, і їх слово – закон. Які порушили просте правило чекає немилість.

Спілкуватися Козероги вважають за краще з тими, кого вважають гідними свого рівня. Не дивно, що коло спілкування у них невелике, не так багато королів і королев на цій планеті.

Ще Козерогів неможливо змусити щось робити проти їх бажання. Вони навіть слухати не будуть, в кращому випадку – зронив коротке «ні», і навіть не подумають пояснити причину відмови. Не царська це справа!

Водолії

Дивно, але факт: на четвертому місці розмістилися інтелектуали – Водолії. Вони розумні, розважливі, вміють прораховувати кожен крок і досягати поставленої мети.

Часом їх позитивні якості переростають в деспотичность. «Я зробив так і у мене вийшло, ти зобов’язаний робити також», – нав’язують вони свою волю оточуючим.

Накопичений багатий досвід і цілеспрямованість можуть зіграти з Водоліями злий жарт, вони перестають прислухатися до думки оточуючих.

Водолії не вважають негожим перекласти вину на когось, щоб виправдати себе.

Близнюки

Третє місце зайняв найбільш непередбачуваний знак – Близнюки. Зараз вони грайливі, непосидючі, як діти, через секунду одягають «маску байдужості».

Шлях від теплої дружелюбності до гордовитої холодності долають в одну мить. Протягнуть вони руку або підставлять ніжку – це навіть Близнюки не знають напевно.

З ними завжди треба бути напоготові і надійно захищати свої вразливі місця. Якщо Близнюки про них дізнаються, обов’язково вдарять туди. За ступенем підступності – вони попереду планети всієї.

Овни

Друге місце дісталося Овнам. Їх стихія – вогонь. «Спалити мости» – розірвати відносини, які шикувалися десятиліттями, – вони здатні за частки секунди.

Живуть за статутом з двох пунктів. Перший: Овен завжди правий. Другий: якщо Овен неправий – дивись пункт перший.

Якщо у Вашому оточенні є представники цього знака, запасайтесь терпінням і будьте готові у всьому визнавати його правоту.

Скорпіони

Лідери рейтингу. У них дуже жорстоке ставлення до світу, супер его і мстивий характер. Вони не можуть жити, щоб не вжалити.

У 80% їх отрута націлена на оточуючих і лише 20% – на самих себе. Надзвичайно вимогливі до себе і оточуючих.

Мають гарну інтуїцію і свято вірять, що для них нічого неможливого немає. Стати на шляху Скорпіона – найпростіший спосіб самoгубства.

Для тих, хто їм заважає, завжди тримають про запас солідну порцію отрути. Ужалять з особливим задоволенням і підуть далі, не озираючись

Читайте також: А ви знаєте чому смердючі чоловічі шкарпетки так дратують жінок?

Джерело.

You cannot copy content of this page